Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

F3 vs mouz nie gra s1mple (ban na esl)

F3 bez s1mple w zasadzie nie istnieje więc kierowałbym się bardziej w stronę mouz.

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Za s1mpla gra CyberFocus, szczerze to pierwszy raz go na oczy widzę. Nie wiem jak gość gra, ale patrząc na team i rating na hltv to raczej dupy nie urywa.

Dam coś na mouz.

Opublikowano

Fsid3 vs Navi??

Wg mnie fsid3 a jak wy sadzicie? narazie % ladne <3

co prawda navi wygralo z fsid3 no ale :D

Envy vs gplay?

co prawda gplay wygralo z nV ale ledwo ledwo :)

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Fsid3 vs Navi??

Wg mnie fsid3 a jak wy sadzicie? narazie % ladne <3

co prawda navi wygralo z fsid3 no ale :D

Envy vs gplay?

co prawda gplay wygralo z nV ale ledwo ledwo :)

Gplay wygrało tylko dlatego że nV podeszło do nich lekceważąco, a to był pierwszy dzień lana. W bo3 nie mają szans, nV są faworytami tego turnieju więc imo EnVyUs pewniak.

 

GG mouz 16-1 f3 tak jak myślałem, ten team bez s1mpla nie istnieje, +0,80$

Opublikowano

Gplay wygrało tylko dlatego że nV podeszło do nich lekceważąco, a to był pierwszy dzień lana. W bo3 nie mają szans, nV są faworytami tego turnieju więc imo EnVyUs pewniak.

 

GG mouz 16-1 f3 tak jak myślałem, ten team bez s1mpla nie istnieje, +0,80$

A Fsid3 z Navi?

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Ok, typy na jutro:

Navi vs Flipside - Flipside, niezależnie od procent, najlepiej low na nich. Jeżeli macie mały ekwipunek, to skip.

EnVyUs vs Gplay - ICB/low Gplay, procenty nieopłacalne na Envy.

Finał (prawdopodobnie) Navi vs Envy - zobaczę jutrzejsze mecze, ale na teraz powiem, że Envy. 

­

Opublikowano

Ok, typy na jutro:

Navi vs Flipside - Flipside, niezależnie od procent, najlepiej low na nich. Jeżeli macie mały ekwipunek, to skip.

EnVyUs vs Gplay - ICB/low Gplay, procenty nieopłacalne na Envy.

Finał (prawdopodobnie) Navi vs Envy - zobaczę jutrzejsze mecze, ale na teraz powiem, że Envy. 

 A dzisiaj LG vs Nihilum ? 

Opublikowano

TSM vs Mouz ?

 

Dignitas vs Kinguin ?

 

Mały low na mouz, ale ja bym nic nie stawiał. A procenty za duże żeby na tsm stawiać

 

W drugim meczu postawiłem na Kinguin

Opublikowano

Dignitas vs Kinguin

 

Myślę, że w tym meczu ma większe szanse dignitas bo grają zespołowo. Nie skracają bez sensu, co się dzieje w przypadku Kinguin.

Opublikowano

Dignitas vs Kinguin

 

Myślę, że w tym meczu ma większe szanse dignitas bo grają zespołowo. Nie skracają bez sensu, co się dzieje w przypadku Kinguin.

Kinguin od paru dni jest na bootcampie ;x

1378747514-U216092.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...