Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

ktoś kto oglądał półfinały fajnie jakby się wypowiedział coś o finale  <3

Envy vs GPlay 

 

Envy dobra druzynka, zgrana przede wszystkim, po stronie cd rządzą, ale kiedy graja tt to strasznie się gubią. --> WIn

GPlay- banda idiotow którzy przegrywają specjalnie rundy tylko po to by uśpić rywali a pod koniec meczu zaczynają grać - kibiców to kręci --> Lose

 

Navi vs Fsid3 

Navi - przede wszystkim wspołpraca i dobra taktyka - agresywna - zanim rywale pomyślą co mają zrobić Navi już dawno to zje i wysra -> zawsze o krok do przodu --> Win

Fsid3 - popełniło troszkę błędów w meczu z Navi ale są zdecydowanie lepszą druzyną od Gplay --> Lose 

 

Navi vs Envy

Moim zdaniem navi, betuje od jakiegoś czasu i mam 32win 6 lose

Guardian w formie, mają lepszego shotcallera no i oczywiście kibice po stronie navi 

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

 

zanim rywale pomyślą co mają zrobić Navi już dawno to zje i wysra

Za ten tekst pójdzie bet na navi  :D

 

 

 

108961434897860216092.jpeg

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

cobbl dla navi 16-14  <3

 

Mapa NaVi czyli cobble 16:14 dla nich.

spokojnie @Arroo #prowo bets 100% 

EARISE.PL - 12.08.2021 18 ! 
Metin 2

Counter-Strike : Global Offensive - Suprime
Heroes of The Storm - Rank 1 Assasin [*] 
League of Legends - Diamond I toplaner [*]

Opublikowano

Ja tam postawiłem na EnVy. 1-1 jak na razie, więc jest dobrze. Prawie co wygrali cobbla szkoda, że tego nie zrobili no ale cóż głupie błędy...­

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Tego dd2 dotrwałem do momentu przegranej pistoletówki w ct przez NaVi. Ich gra to była porażka, nV w ct grało agresywnie a NaVi nie potrafiło tego wykorzystać, wręcz wchodzili przeciwnikom pod celownik.

Mam nadzieję że ugrają następną mapę, bo jak nie to będzie już ciężko czegokolwiek dokonać, choć ten turniej miewał takie niespodzianki że nic by mnie nie zdziwiło.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...