Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Warto stawiać tylko na niski procent (20 i mniej) :)

Ta juz przejechałem obstawiłem kilka cent na mniejszy i rozgromieni zostali do 0 także Urugwaj i Paragwaj nie polecam betować...

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hehe czas przewalić zarobione skiny na meczach NA :D

 

Ja lecę tak:

Liquid > Affnity

Nihilum > Affnity

CLG > Keyd

 

Dig VP lecę chyba grubo na dignitas. Mapa pod nich a dignitas ma o co walczyć w przeciwieństwie do VP które ma już zapewniony awans

Opublikowano

Hehe czas przewalić zarobione skiny na meczach NA :D

 

Ja lecę tak:

Liquid > Affnity

Nihilum > Affnity

CLG > Keyd

 

Dig VP lecę chyba grubo na dignitas. Mapa pod nich a dignitas ma o co walczyć w przeciwieństwie do VP które ma już zapewniony awans

Dwa pierwsze ci siadły ja obstawiałem tylko nihilum z affnity

1378747514-U216092.jpg

Opublikowano

Okeeeej na dzisiaj "jak narazie"

Liga FaceIt

NiP vs Titan

Mapa: de_cache

Z tego co wiem ;) bo ogladalem :P

Titan wygralo na cache z fnatic 19:15

Titan jest 5 w tabeli ale maja nie pewny awans bo maja 3 pkt tak jak druzyny z 6/7/8 miejsca czyli Na'Vi FSid3 i NiP

Mecz bedzie zaciety ewg mnie bo jest to walka o miejsce do awansu a gra jest o niezle $$$

 

 

 

Moj bet low/med na Titan :)

P.S. Jesli napisalem cos zle to z gory sorry pisane na szybko ;D

Pomogłem? Daj +

Opublikowano

Dobra, bety na dziś:

Dignitas vs VP - skip i nic więcej, mecz nie jest ważny dla żadnego team'u. Dig nie ma szans na awans, a VP już go sobie zapewniło.

Dignitas vs Fnatic - to samo co wyżej.

Titan vs NiP - procenty z dupy, oczywiście Titan, które walczy o awans (tak mi się wydaję), a NiP zajmuje ostatnie miejsce. Low/med Titan.

Dignitas vs Titan - nie wiem, czy Titan walczy o awans, więc się nie wypowiem.

­

Opublikowano

 

Dignitas vs Titan na Cbbl

 

s9rt0z.jpg

wvk3f1.jpg

qh2nb5.jpg

fwe0zx.jpg

xubup3.jpg

 

Titan na cbble daje rade. :v

 

jdmttx.jpg

frljr1.jpg

y7hlo0.jpg

a31f5n.jpg

ynw8qk.jpg

 

Dignitas troche gorzej. C:

 

 

 

 

 

NiP vs Titan na Cache 

 

7pnkv0.jpg

2zj9sp.jpg

ohrc04.jpg

yj4dxc.jpg

1ark1p.jpg

 

Tu też dają rade :p

 

j3388b.jpg
sheuas.jpg

o71b1a.jpg

1oaz6y.jpg

uxvvug.jpg

 

Równie dobrze.  


Opublikowano

Taki s**t postawić, a taka możliwa wygrana. :oo

 

otof64.jpg

 

 

ale w tym problem ze ekwador gra nie równo,  i mi raczej moich ostatnich 3$ nie warto na nich stawiac ;P

GaceekTV_signature_800x250.png

Opublikowano

 

+

 

lost

 

Liquid

 

vs

 

AffNity

 

EE Pro League

 

2015-06-22 02:00:00

 

+

 

lost

 

Chile

 

vs

 

Uruguay

 

World Championships 2015

 

2015-06-21 23:00:00

 

+

 

lost

 

Dignitas

 

vs

 

Penta

 

APM

 

2015-06-21 20:00:00

 

+

 

lost

 

GPlay

 

vs

 

G2

 

Starseries

 

2015-06-20 17:40:00

 

+

 

lost

 

Imm

 

vs

 

AvantG

 

Faceit

 

2015-06-20 14:30:00

 

+

 

closed

 

VP

 

vs

 

TSM

 

Faceit

 

2015-06-18 18:00:00

 

+

 

won

 

KeyD

 

vs

 

Nihilum

 

RGN Pro Series

 

2015-06-15 02:30:00

 

+

 

closed

 

TStorm

 

vs

 

SKDC

 

CEVO

 

2015-06-15 02:00:00

 

GaceekTV_signature_800x250.png

Opublikowano

Taki s**t postawić, a taka możliwa wygrana. :oo

 

otof64.jpg

 

Niech ktoś sprawdzi jaka by była wygrana za 4 asiimovy. :O

 

Za moje full :P

745_masz.png

Opublikowano

Myślę ze sie znam na betowniu, ty jakoś sie nie popisujesz swoją skuteczność.

% sprzyjają wiec pisze, a epsilon to dobra druzyna, Piter tez to bedzie ladny mecz.

A na Vp sie nie stawia bo to Vp

 

Wiec kokosza nie kozacz tutaj ;)

Opublikowano

Myślę ze sie znam na betowniu, ty jakoś sie nie popisujesz swoją skuteczność.

% sprzyjają wiec pisze, a epsilon to dobra druzyna, Piter tez to bedzie ladny mecz.

A na Vp sie nie stawia bo to Vp

Wiec kokosza nie kozacz tutaj ;)

k***a kisnę XDDDXDDD

Ty tak serio czy trollujesz?

Opublikowano

Myślę ze sie znam na betowniu, ty jakoś sie nie popisujesz swoją skuteczność.

% sprzyjają wiec pisze, a epsilon to dobra druzyna, Piter tez to bedzie ladny mecz.

A na Vp sie nie stawia bo to Vp

 

Wiec kokosza nie kozacz tutaj ;)

Ale wiesz, że ten jest o nic? Czy ograniczasz się tylko do zasady "golden rule"?

­

Opublikowano

@1373230489-U611928.pngKokoszka. Wiem że lan się już skończył i teraz nie będzie już tak prosto, ale twoje bety póki co wymiatają.

Masz jakiś pomysł na dziś? medium/high bet?

ostry.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...