Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

g2 z navi do 8 wygrali xD

k***a skisłem jak się o tym dowiedziałem XDDDDDDD

miałem lecieć high bet na navi, ale mówię "za małe value" no i bogu dzięki

w sumie to się cieszę, polska rozpierdalarność pokazała swe oblicze XDD

Opublikowano

Gplay vs F3 ? Wszyscy mowia zeby isc med na F3,bo graja na mirage, co sadzicie ?

Jaki mecz?

 

Na jutro:

EnVy i Flip, polecam low Flip, niezależnie od procent.

GPlay i Flip - Flip

EnVy i G2 - EnVy (jak ponad 70% to skip)

HR vs Navi - low HR

HR vs Flip - Flip

­

Opublikowano

Skąd wy już wiecie że grają mirage? myślałem że mapy są wybierane przed meczem lub losowo

 

nie wiedzą, przed meczem obie drużyny banują mapy i ta która zostanie będzie grana.

Opublikowano

ja polecialem na fs

To jestesmy tego samego zdania

gzqvkt.jpg

Tyle ze te 22 ojro jesli bym postawil na Gplay przekonywalo mnie ale c**j ;p

 

 

sygna.png

Opublikowano

ziomek, k***a, już się srasz, a pewnie postawiłeś tylko kilka euro. to tylko początkowe rundy. 

Nie przeklinaj ;x Wierze w FS i normlanie to wygraja :)

 

 

sygna.png

Opublikowano

Jak na Envy będzie 75 i mniej procent, to polecam na nich stawiać, z*******e oddsy, jak na taki mecz. Envy jest faworytem, co do ich meczu z Flip, to grali dobrze, lecz Simple był lepszy. 

­

Opublikowano

Jak na Envy będzie 75 i mniej procent, to polecam na nich stawiać, z*******e oddsy, jak na taki mecz. Envy jest faworytem, co do ich meczu z Flip, to grali dobrze, lecz Simple był lepszy. 

Jak myslisz envy czy g2 ?

 

 

sygna.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...