Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Przeczytaj jeszcze raz , nie chodzilo mi na co obstawia tylko co pisze . a musze pozbyc sie smieci wienc yolo czensc druga

GDZIE TU LOGIKA, POZBYWAnia SIE PIENIEDZY

troche smiechlem typixie pewnie cie dupka zabolala ze sobie przepierdalam jakies low skiny i mnie wyzywasz

 

gdzie masz godnosc czlowieka zamknij pysk i nie komętuj

 

a dzis Na'Vi moze wygrac z Fnatic

 

HR TSM 40/60

niby mouz dalo rade ale mouz>HR

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

troche smiechlem typixie pewnie cie dupka zabolala ze sobie przepierdalam jakies low skiny i mnie wyzywasz

 

gdzie masz godnosc czlowieka zamknij pysk i nie komętuj

 

a dzis Na'Vi moze wygrac z Fnatic

 

HR TSM 40/60

niby mouz dalo rade ale mouz>HR

nie wiem czy to komętuj to troll czy idiotyzm. 

­

Opublikowano

nie interesuję się amerykańską sceną, ale na tak na szybko :P

 

liquid > elevate, aczkolwiek % słabe

nihilum > clg

 

gplay nie wiem 

Opublikowano

nie interesuję się amerykańską sceną, ale na tak na szybko :P

 

liquid > elevate, aczkolwiek % słabe

nihilum > clg

 

gplay nie wiem 

Czyli na nikogo nie obstawiać? Mam tylko asiimova bs xD Szukam jakiegoś pewniejszego meczu ;d

Opublikowano

@lukaskozak

 

Skoro szukasz pewnego meczu to poczekaj na finał LAN'a Fragbite Masters. Jeżeli pooglądasz wszystkie mecze będziesz pewny kto go wygra ale jak dla mnie jest to już wszystko pewne - HR/TSM na ten moment są za słabi, Na'Vi właśnie przegrywa swoją mapę - obstawiaj w finale na Fnatic.

AKTUALNY Fragbite Masters

Opublikowano

Koleś z NR dostaje ddosy, w 5 rundzie zmieniają go na Simple z F3 xD

Który w 30 rundzie jest 1 miejscu.

To z  Gplay tez bd gral?

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Skip, hr żeby ugrać na navi musiałoby być w super formie, a wczoraj z tsm nie powalali. navi bardzo dobrze sobie z nimi radzi :P

 

nie wiem jak wy, ale ja stawiam dzis tak ;)

 

ph > evo

tsm>navi albo skip jak będą jakieś dowalone % na tsm

mouz>dig

affn>liquid

Opublikowano

Skip, hr żeby ugrać na navi musiałoby być w super formie, a wczoraj z tsm nie powalali. navi bardzo dobrze sobie z nimi radzi :P

 

nie wiem jak wy, ale ja stawiam dzis tak ;)

 

ph > evo

tsm>navi albo skip jak będą jakieś dowalone % na tsm

mouz>dig

affn>liquid

Który z tych meczów pewniejszy, mouz-dig? ;d 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...