Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

VP vs Envy - Envy

Envy vs Dignitas - Dignitas

Fnatic vs VP - Fnatic

TSM vs Titan - Titan

Dignitas vs TSM - Dignitas

fajny oddsway xDD

 

Których z dzisiejszych meczy jest najpewniejszy ? 

penta vs envy, ez envy.

279981407253602336505.png
  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

fajny oddsway xDD

 

penta vs envy, ez envy.

Ez Envy? Nie oceniam ich po jednym dniu.

Dignitas ma szansę z EnVy - Dig gra o niebo lepiej z drużynami z t1 niż t1.

­

Opublikowano

A więc sugerujesz się formą zawodników i przygotowaniem do gry sprzed ponad miesiąca? Ok.

Ja osobiście puszczam lowa na 2x vp i avg na hr w meczu z mouz.

avg?

Opublikowano

A więc sugerujesz się formą zawodników i przygotowaniem do gry sprzed ponad miesiąca? Ok.

Ja osobiście puszczam lowa na 2x vp i avg na hr w meczu z mouz.

Envy grało tak samo miesiąc temu, jak klika dni temu.

Procent i tak nie warty stawiania na Envy przy takim ryzyku. 

Fnatic czy envy? 

Za duży % na Fnatic, ryzyko jest, jak dla mnie Envy 

­

Opublikowano

Envy grało tak samo miesiąc temu, jak klika dni temu.

Procent i tak nie warty stawiania na Envy przy takim ryzyku. 

Za duży % na Fnatic, ryzyko jest, jak dla mnie Envy 

Kokoszka na kogo obstawić asiimova bs? :D 

Opublikowano

Dobrze, że dałem icb na vp, co myślicie o vp vs fnatic

Osobiście chyba dam mida na vp, cobble i w fnatic nie gra kluczowy zawodnik czyli olof.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Dobrze, że dałem icb na vp, co myślicie o vp vs fnatic

Osobiście chyba dam mida na vp, cobble i w fnatic nie gra kluczowy zawodnik czyli olof.

Ale gra Krimz, JW, Schneider i jakieś warzywa. Fnatic oczywiście. 

­

Opublikowano

Przecież Schneider gra lepiej od niektórych zawodników w teamach z t1. 

Wczoraj się nie popisał, zawsze gdy fnatic ma standina to przegrywają.

VP zawsze grało dobrze na cbblu a teraz fnc nie ma jeszcze olofa.

 

A co myślisz o eV vs fnc?

eV łapie forme

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Wczoraj się nie popisał, zawsze gdy fnatic ma standina to przegrywają.

VP zawsze grało dobrze na cbblu a teraz fnc nie ma jeszcze olofa.

 

A co myślisz o eV vs fnc?

eV łapie forme

Envy ofc.

Ten mecz VP i Fnatic jest ryzykowny, ale Fnatic ma przewagę. 

­

Opublikowano

All-in na mecz BO1 to głupi pomysł. Mapa raczej pod CLG, aczkolwiek jeśli patrzeć na formę zawodników to C9 wypada lepiej. CLG za czasów ptr'a grało dobrze, obecnie nie powalają grą.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...