Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Co sądzicie o meczu VP vs Na'Vi??? Według mnie Na'Vi ma szanse na wygranie tego meczu. Co wy na to? :)

Po ostatnich meczach VP to zdecydowanie low/mid na Na'Vi.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Po ostatnich meczach VP to zdecydowanie low/mid na Na'Vi.

Virtusi wczoraj tak źle nie grali, z fnatic mieli spokojnie do ugrania. Ja patriotycznie low na Vp lece :D w dodatku mapa bardziej pod nich.

Opublikowano

Może i mapa pod nich, ale wiadomo co Guardian robi z AWP, jeżeli będzie jego dzień i jak zeus i edward się odpalą to myślę że są w stanie to wygrać, przecież Na'Vi ostatnio ćwiczyła cache więc może są w stanie to wygrać.
A macie może stronę gdzie jest tabela i pozycja zespołów z tego turnieju??

Opublikowano

Może i mapa pod nich, ale wiadomo co Guardian robi z AWP, jeżeli będzie jego dzień i jak zeus i edward się odpalą to myślę że są w stanie to wygrać, przecież Na'Vi ostatnio ćwiczyła cache więc może są w stanie to wygrać.

A macie może stronę gdzie jest tabela i pozycja zespołów z tego turnieju??

http://www.hltv.org/?pageid=216&eventid=1742

­

Opublikowano

a HR vs Fnatic ? Jeżeli ryzykowny to lepiej nie ;p wygralem 21$ na csgoskins i nie chce tego przewalić xD.

76561198115213832.png

Opublikowano

a HR vs Fnatic ? Jeżeli ryzykowny to lepiej nie ;p wygralem 21$ na csgoskins i nie chce tego przewalić xD.

No to nie betuj, bo każdy bet jest ryzykowny.

Na Fnatic nie ma sensu stawiać, bo za duży procent. 

­

Opublikowano

No to nie betuj, bo każdy bet jest ryzykowny.

Na Fnatic nie ma sensu stawiać, bo za duży procent. 

Ok ale nie masz tak na imie ( my name is Jeff )

76561198115213832.png

Opublikowano

typical titan

 

9 - 0 -----> 9 - 6

14 - 10 -----> 14 - 16 i przegrane 5 vs 3 po plancie przy wyniku 14 - 14

 

wp

 

Moje typy na nocne mecze:

 

Nihilum > KeyD | low bet

Luminosity > AffNity | high bet

Cloud9 ACE | high bet

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...