Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

G2 ugra z Property? Bo2...

 

 

Myślę że tak bo teraz grają z GreyFace i dobrze im idzie ale poczekam na końcowy wynik.

Opublikowano

Może ten low na GFNS nie był taki głupi? Jak widać to nie jest ez dla gamersów ;p

 

Wszystko przez głupie błędy G2... aż boje sie oglądać tego meczu.

 

 

 

Mamy 1:0 dla G2 teraz Mirage a tam G2 dobrze gra. Uuuu ale rymuje ;d

Opublikowano

nom a ktos wie jaka forme ma property? i czy property sa lepsze czy gorsze od tych GFNS?

 

 

Property jest lepsze.

Opublikowano

Jutro VP i Fnatic, nie wiem po co to robię, ale dam fulla, bo jest okazja.

Oczywiście Fnatic, oddsy będą pewnie 60/40 na nich, to jest online, a vp online = 0. 

­

Opublikowano

Jutro VP i Fnatic, nie wiem po co to robię, ale dam fulla, bo jest okazja.

Oczywiście Fnatic, oddsy będą pewnie 60/40 na nich, to jest online, a vp online = 0. 

czemu miałoby być aż 40% na VP xDDD

IMO 30-35% max

Opublikowano

czemu miałoby być aż 40% na VP xDDD

IMO 30-35% max

Po ostatnich meczach takie oddsy będą.

Zresztą, na fnatic zawsze jest hype z %, 5 za dużo zawsze. 

­

Opublikowano

Kokoszka g2 vs property, jak uważasz?

nie wiem, nie stawiam na randomów.

Unikam tych mniej pewnych betów już. Jutro vp i fnatic, więc okazja jest. 

­

Opublikowano

18 euro mówiłem G2 ;d nikt ich nie docenia

 

miałem do wygrania 18 euro a dostałem ak Case Hardendes za 24:50 dziwne ;d
Opublikowano

 

18 euro mówiłem G2 ;d nikt ich nie docenia

 

miałem do wygrania 18 euro a dostałem ak Case Hardendes za 24:50 dziwne ;d

 

ja dzis ostatnie smieci stracilem :( nic kompletnie nie mam :( gz

sygnatura.png

Opublikowano

Myślę teraz nad vVv czy stawiać full...

Zobacz jak dzisiaj o 4 przegrali :( ja bym nie stawiał, właśnie ja postawilem full i wszystko straciłem :(

sygnatura.png

Opublikowano

Zobacz jak dzisiaj o 4 przegrali :( ja bym nie stawiał, właśnie ja postawilem full i wszystko straciłem :(

 

Wole skipować i poczekać do jutra na pewniejsze mecze. Mam nadzieje że jutro też da się jakoś zarobić.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...