Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

a z kad ta pewnosc ? :D

skad * 

 

 

 

11209375_758753967576640_867699918525194

 

 

znalazłem takie coś  :P zielone pewne  :P

 

głownie o mecz piter kfish mi chodzi bo procenty oplaalne procenty :P

 

na piter nie ma co stawiac przegrywaja nawet jak maja po 80 pare % 

 

PS full fnatic

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Takie jakieś przeczucie, grają z jakimiś "randomami" :D

Co myślicie o meczu x6tence vs Tricked? :)

 

Nie wiem czy "randomami" można nazwać team który radzi sobie z cplay i prawie wygrywa z mouseesports 

                                                              185101413585933840951.png

Lecze raki w soloq <3

Opublikowano

System wybierania map w meczu Fantic i VP:

Ban - 1 team

Ban - 2 team

Ban - 1

Ban - 2

Pick - 1

Pick - 2

3 mapa

 

VP zbanuje najprawdopodobniej Dust'a i Inferno.

Fnatic Nuke i Overpass.

VP wybierze Cache lub Cobble, czyli ostatnia mapa to także jedna z tych.

Na Cobble VP nie ma szans (teoretycznie), Cache nie wiem, a mirage - wielka niewiadoma.

Zresztą, 65/35 dla Fnatic - wiemy jak VP gra online, a Fnatic nawet z taką formą może wygrać.

­

Opublikowano

lgb opłaca? jeśli to pewniak to 4 ojro to ok :)

Vb4P0eK.png

 

a ten? 10 ojro :P

TdAkp1C.png

Żaden mecz nie jest pewny, do tego tak niepewne drużyny.

 

VP i Fnatic.

Mirage - 19:15 dla Fnatic, powinno być +/- 16:10 dla nich, większość ich rund po stronie TT (Fnatic), to 2 szybkie fragi na midzie, po czym ginęli; do tego większość rund kończyła się 1vs1 w drugiej połowie. 

­

Opublikowano

Żaden mecz nie jest pewny, do tego tak niepewne drużyny.

 

VP i Fnatic.

Mirage - 19:15 dla Fnatic, powinno być +/- 16:10 dla nich, większość ich rund po stronie TT (Fnatic), to 2 szybkie fragi na midzie, po czym ginęli; do tego większość rund kończyła się 1vs1 w drugiej połowie. 

a możesz odnieść się do tego meczu? 

 

pare analiz mówi, że hr ;)

m97TF7i.png

sygnatura.png

Opublikowano

To będzie lepszy pomysł.

postawilbym na neo mialbym 60 ojro teraz :D

 

próbuje stawiać tylko te boty :(

 

ale rosną procenty na hr :D

sygnatura.png

Opublikowano

postawilbym na neo mialbym 60 ojro teraz :D

 

próbuje stawiać tylko te boty :(

 

ale rosną procenty na hr :D

 

Ja sie nie dziwnie skiny poszły sie jeba*. Że tak powiem F3 teraz zagrało jedno wielkie gówno... 

Opublikowano

Ja sie nie dziwnie skiny poszły sie jeba*. Że tak powiem F3 teraz zagrało jedno wielkie gówno... 

mogłem postawić na przeciwną drużynę :) już bym cały mój cel osiągnął :D

 

masakra z tymi botami :D do 21 nie zdążę postawić na pewno :( jak wygram prywatnego bota kupie

 

bet za chwilę stanie się nie opłacalny :(

sygnatura.png

Opublikowano

Ja sie nie dziwnie skiny poszły sie jeba*. Że tak powiem F3 teraz zagrało jedno wielkie gówno... 

Nie wiesz, że na F3 to co najwyżej mida się stawia?

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Nie wiesz, że na F3 to co najwyżej mida się stawia?

 

Na F3 nigdy się nie zawiodłem zawsze ez skins więc. Ja nie lubie stawiac mid ;d 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...