Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Nie, tylko high na Fnatic dziś. Daję sobie spokój z BO2. 

ładnie grają na overpass :)

 

polecasz coś z nocnych betów czy ze wględu na procenty skip lub smieci na nizszy procent?

sygnatura.png

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

ładnie grają na overpass :)

 

polecasz coś z nocnych betów czy ze wględu na procenty skip lub smieci na nizszy procent?

Jeżeli nie chcesz tracić droższych skinów, to ICB na niższy procent. 

ładnie grają na overpass :)

 

polecasz coś z nocnych betów czy ze wględu na procenty skip lub smieci na nizszy procent?

HR już raczej ugra. 

 

http://prntscr.com/71xpsb

­

Opublikowano

Jeżeli nie chcesz tracić droższych skinów, to ICB na niższy procent. 

HR już raczej ugra. 

 

http://prntscr.com/71xpsb

Powinno, 9:3 po TT jak oglądałem. ;)

 

Może u mnie też coś wejdzie, zaczynałem od glocka za 0.4$. ;d 

 10896251489112364360.jpg

graphic.png

Opublikowano

Powinno, 9:3 po TT jak oglądałem. ;)

 

Może u mnie też coś wejdzie, zaczynałem od glocka za 0.4$. ;d 

 10896251489112364360.jpg

11:7 dla hr :( zobaczymy czy przerwą ten comeback

 

pierwsze dwa powinny wejść

sygnatura.png

Opublikowano

thx :)

ceN6z63.png

 

jeszcze 3 euro i odrobie poprzednie losty

ten mecz jak ocenicie? 

m8JwQZx.png

Skip/mid na Rock, fulla bym nie ryzykował, tutaj wszystko się może zdarzyć.

graphic.png

Opublikowano

Skip/mid na Rock, fulla bym nie ryzykował, tutaj wszystko się może zdarzyć.

a to? tak mnie kusi, bo jakby wpadło to bym juz na zero wyszedł :P

SokDd6G.png

sygnatura.png

Opublikowano

mnie tez hehe

ale zostawmy jutro nowy dzien hehe

o a teraz dodali ciekawy meczyk

wpYmGIg.png

 

jakies analizy? :D

 

// dobra dziś juz odpuszczam :D

sygnatura.png

Opublikowano

Ja to myślę nad meczem gplay bo mają mały procent a mogą ugrać ;)

Envy czy fnatic ? 

Envy nie gra tak samo jak zawsze, coś się tam chyba stało.- Fnatic. Pamiętaj, że to bo1. : ) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...