Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

lol nie, d2 to pick nip.

nip jest na fali, więc wątpię, aby przegrali dd2.

Myślę, czy nie dać by spokoju z betowaniem, w końcu nie chcę opierać pieniędzy na innych. 

dobra remis był :D

 

tu na flying?

bMad8T6.png

sygnatura.png

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

 

Kurde byłem przekonany, że TSM wygra 2-0 ehh -.-

 

dobra remis był  :D

 

tu na flying?

bMad8T6.png

full na FlyingV

 

pewny meczyk? :P

sygnatura.png

Opublikowano

Trochę niespodzianka :D Ciężko będzie TSMowi - nie grają dobrze, nawet jeśli wygrają dust, są średniakami na cache.

 

Szkoda, IMO NiP w ogóle nie zasługuje na wygraną.

Opublikowano

Trochę niespodzianka :D Ciężko będzie TSMowi - nie grają dobrze, nawet jeśli wygrają dust, są średniakami na cache.

 

Szkoda, IMO NiP w ogóle nie zasługuje na wygraną.

16:1 - zasługuje. 

­

Opublikowano

Czyli tradycyjnie - będzie można powiedzieć że przegraliśmy ze zwycięzcami.

Tylko ta tradycja zaczyna mnie dobijać :/

 

Co do finału - jako faworyta turnieju stawiałem bardziej TSM niż NiP, ale krzyśka i ekipę lubię więc fajnie będzie jeśli wygrają. Przyczyną opóźnień były oczywiście ddosy, przykre że turniej kończy się z takim akcentem.

Opublikowano

RIP.

Kończę z betowaniem na parę tygodni :(

jeżeli ktoś wygrał dużo i ma ciepłe serduszko to proszę o pomoc :)))

[*]

http://screenshooter.net/101712018/lcjeefv

 

Powodzenia chłopaki. ;)

nie żebym się reklamował ale u mnie na fanpage będą skiny do wygrania :D ( na początek małej wartosći potem więcej :D )

 

link: kliknij tu!

 

@topic

 

co o tym myślicie?

IBogfSY.png

sygnatura.png

Opublikowano

Z tym pierwszym meczem to szaleje chłopaki hyhy :D - FULL BET!

 

1iCJQdW.png

 

 

 

Opublikowano

TSM - NIP porażka jedna wielka. Postawiłem na TSM oczywiście, ale za to, co zrobili na pierwszej mapie nie należało im się to zwycięstwo. A TSM to podobno drużyna, która gra inferno najlepiej na świecie - słowa izaaka.

Opublikowano

Gorsza chwila może, no cóż. :D

Ale i tak każdy wiedział, że TSM będzie zwycięzcą turnieju Faceit, pokazywali poziom przez wszystkie swoje rozgrywki, nie było na nich teamu, chociaż NAVI przegrywało ciągle 2:1 16:13/15.

graphic.png

Opublikowano

Gorsza chwila może, no cóż. :D

Ale i tak każdy wiedział, że TSM będzie zwycięzcą turnieju Faceit, pokazywali poziom przez wszystkie swoje rozgrywki, nie było na nich teamu, chociaż NAVI przegrywało ciągle 2:1 16:13/15.

 

Jak to nie było?? A Vp 2:1

Opublikowano

Betujcie więcej na 80%, do tego niepewne team'y, mało znane.

Przy takich % oraz mało znanych teamach opłaca się stawiać tylko na mniejszy %. 

­

Opublikowano

Dziś grają same niepewne lub mało znane team'y, czyli skip, ew HR i LGB.
Oby dodali te BO1 - titan, envy itp.
 
A nie, jednak nie będzie tej ligi - http://www.reddit.com/r/csgolounge/comments/32zahn/the_reason_esea_lan_isnt_on_lounge/
 
Na razie ICB, zaraz jakieś low'y obstawię jeszcze.
2654414307511201239415.png

 

Jeżeli oddsy na Dig spadną poniżej 75%, to można na nich postawić. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...