Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

tak, pamiętam jak pięknie grali z molotovami i wykurzali z wielu pozycji, tak samo smoki i obieganie na A. Wierze!

Opublikowano

Mam nadzieje, ze NIP zagra tak jak na overpassie.

Ja tam chcę nip w finale, bo wtedy łatwiejsza gra dla TSM będzie.

 

NiP nie grało źle na overpassie, to mapa vp, więc co się dziwić? Na inferno była gra nipu :)

­

Opublikowano

No to 20$ c**j strzelił, został mi glock za 0,4$, bywa. :D 
Jakoś go trzeba wybetować, jakieś sugestie? ;d 

graphic.png

Opublikowano

No to 20$ c**j strzelił, został mi glock za 0,4$, bywa. :D 

Jakoś go trzeba wybetować, jakieś sugestie? ;d 

Przejechałeś się na swoich betach - same fulle, tak? 

­

Opublikowano

Przejechałeś się na swoich betach - same fulle, tak? 

 

 

87204199371462488406.jpg

21818285417368593656.jpg

 

:)

 

TSM chyba za mną nie przepada, no cóż. ; p

graphic.png

Opublikowano

Też na FNC straciłeś?

Tsa, wyżej zobacz. ;] To znów zaczynam przygodę od niecałych 50 centów. ;]  

graphic.png

Opublikowano

@Foson

 

Zaczynamy razem, tyle że ja zacznę od 0,60 jak VP wygra to daję potem na tsm :D

Tylko u mnie ten glock poszedł już na NIP. :D 

Ale mam jakieś 0.3 w śmieciowych. :D 

 

graphic.png

Opublikowano

Skipłem ten mecz,  pewnie dobrze - obie drużyny są bardzo dobre , VP w formie , allu troche słabo na tych mapach ;D

Modki to dźiffki

Opublikowano

Skipłem ten mecz,  pewnie dobrze - obie drużyny są bardzo dobre , VP w formie , allu troche słabo na tych mapach ;D

Mecz nipu i vp to czyste 50/50, vp - wcześniej bez formy, wczoraj wygrali z TSM, nip - grali lepiej, ale na tym turnieju słabiej.

 

To jak finał NiP vs TSM obstawiać NiP a TSM vs VP na VP czy jak ? :)

jak vp - med na tsm, jak nip - trochę więcej niż low na tsm. 

­

Opublikowano

Mecz nipu i vp to czyste 50/50, vp - wcześniej bez formy, wczoraj wygrali z TSM, nip - grali lepiej, ale na tym turnieju słabiej.

 

jak vp - med na tsm, jak nip - trochę więcej niż low na tsm. 

 

 

 

Właśnie dlatego wole nie obstawiać. Mój ekwipunek to jakaś AWP Corticiera , M4 Atomic i to w zasadzie tyle :) . Wczoraj z M4 zrobiłem Cyrexa (Scara), P90 , jakieś inne tanie skiny , które dzisiaj już przegrałem :D więc skip to dobra decyzja z mojej strony ale : w 100% kibicuje VP

Modki to dźiffki

Opublikowano

Szczerze nie wydaje mi się by TSM to wygrało, prędzej widzę z pucharem NiP lub VP

Nie raz tak się przejechałem, bo nie doceniałem TSM.

Nazwy grajków i drużyn nie grają, tylko zawodnicy, a TSM jest utalentowane :)

­

Opublikowano

TSM ładnie gra od pewnego czasu. Jestem ciągle dobrej wiary że Virtusi wygrają.

TSM wygrało wszystkie mecze na tym turnieju - ta gra opiera się na momentach, więc to jest ogromna przewaga.

TSM vs NiP, TSM, take my energy, not skins hehe. 

 

Czekam na płacz - VP ale gówna, jak można przegrać - to jest mecz 50/50, czyste 50/50 - pogrom na mapach wybranych przez siebie i zacięta gra na ostatniej mapie.

Inferno - TSM

Mirage - TSM

Overpass - TSM

Nie wiem jak na reszcie map Szwedzi grają. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...