Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ja obstawiam fnatic, oczywiście full. Olofcarry i Jcarry to wygrają. A tak poważniej, po prostu są lepsi od tsm według mnie. W ogóle nie rozumiem jednej rzeczy, fnatic zawsze katowalo TSM a potem nagle tsm zaczęło wygrywać z fnatic jak z silverami.

TSM poprostu zabralo sie do roboty do kazdego meczy swietnie sie szykuja

1377531174-U173186.png

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

TSM wybiera dwie mapy.

Fnatic wybiera jedną.

TSM wybiera ostatnią.

 

Obstawiałbym TSM, ponieważ mają dużą przewagę. 

Hmm w takim razie lecę 10 na tsm

 

EDIT skąd to wziąłeś?

 

inferno dla nich, wystarczy 1 mapa (mirage, overpass, dust), żeby ugrać. 

Opublikowano

Hmm w takim razie lecę 10 na tsm

 

EDIT skąd to wziąłeś?

A nie, złe info

 

1. TSM veto a map

2. fnatic veto a map

3. TSM veto a map

4. fnatic pick 1st map

5. TSM pick 2nd map

6. fnatic pick 3

­

Opublikowano

A nie, złe info

 

1. TSM veto a map

2. fnatic veto a map

3. TSM veto a map

4. fnatic pick 1st map

5. TSM pick 2nd map

6. fnatic pick 3

Czyli pierwsza mapa to będzie mapa wybrana przez TSM, tak? xD

579571423327107377857.png


Opublikowano

A nie, złe info

 

1. TSM veto a map

2. fnatic veto a map

3. TSM veto a map

4. fnatic pick 1st map

5. TSM pick 2nd map

6. fnatic pick 3

Czyli na kogo byś stawiał w końcu ? :D

Opublikowano

Fnatic ugrało na swojej mapie (mirage) w TT 7 (7:1 było bodajże dla szwedzkiej formacji )rund, a przegrali 15:11 :)

TSM nie może już tego przegrać. 

­

Opublikowano

Fnatic ugrało na swojej mapie (mirage) w TT 7 (7:1 było bodajże dla szwedzkiej formacji )rund, a przegrali 15:11 :)

TSM nie może już tego przegrać. 

A co sądzisz o kolejnych meczach? Bo Fnatic wątpię, że się podniesie. Z 7:0 zrobiło się 7:13..

Gdzieś fulla bym poleciał, jakiś pewniak? ;] 

graphic.png

Opublikowano

Nie wiem czy blue jays ostatnio hackuje, czy po prostu dobrze gra, ale warto na nich postawic. Ja osobiscie polece 2 euro.

 

@Foson dzis nic ciekawego, zeby isc fulla. 

Opublikowano

Nie wiem czy blue jays ostatnio hackuje, czy po prostu dobrze gra, ale warto na nich postawic. Ja osobiscie polece 2 euro.

 

@Foson dzis nic ciekawego, zeby isc fulla. 

XDDDDDDDDDDDDDD

 

 

A co sądzisz o kolejnych meczach? Bo Fnatic wątpię, że się podniesie. Z 7:0 zrobiło się 7:13..

Gdzieś fulla bym poleciał, jakiś pewniak? ;] 

Ja betuję tylko na teamy z t1 lub jakieś zaufane z t2, aktualnie takich nie widzę. 

­

Opublikowano

XDDDDDDDDDDDDDD

 

 

Ja betuję tylko na teamy z t1 lub jakieś zaufane z t2, aktualnie takich nie widzę. 

A jakiś low, większy low? :D 

graphic.png

Opublikowano

Ale mnie wkurwiają fnaticy.

Zabierają się do gry, gdy już jest praktycznie po meczu. 2 razy tak, na mirage i teraz na overpassie zaczynają grać przy wyniku 15 dla przeciwnika

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...