Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

grają bo3 : inferno, dust, cache

 

zgaduje, że będzie 2:0 dla NiP, ponieważ ładnie grają na inferno, szczególnie allu z awp, a na dust powalczą bo teoretycznie ich mapa :)­

  :)

 

Ale więcej już nie stawiam - nip-fnatic pewnie dla fnatic, a finał, prawdopodobnie fnatic-tsm to wielka niewiadoma. Fnatic lubi dawac z siebie wszystko, gdy są w finałach/mogą odpaść, dlatego w finale, mimo, że TSM wygrał z nimi przedtem 2-0, moim zdaniem fnatic wygra, tym bardziej, że to BO5 i fnatic ich może najzwyczajniej zoutpickować mapami. Coble, cache czy nuke i TSM może mieć problemy. 

Opublikowano

Po dzisiejszym meczy z NIP'em, ( jak zrobili im z dupy jesień średniowiecza ) sądzę że Fnatic ugra. Dużo zależy od map, gdzie mamy B05, ale jest to jedna z najlepszych drużyn światowych. Analizując mecz NIP vs TSM, sądzę że gdyby nie te "timeouty" lub śmieszne przerwy i bugi z ebotem, NIP by wygrało, bo naprawdę zrobiło ostry cumback na inferno, a na duście z początku również domniowali, gdzie TSM po prostu ledwo co dawali radę.

 

Osobiście uważam mecz 60/40 dla Fnatic, gdzie moim zdaniem na Loungu te procenty są trochę przesądzone.

27zhoat.png

Opublikowano

Po dzisiejszym meczy z NIP'em, ( jak zrobili im jesień z dupy średniowiecza ) sądzę że Fnatic ugra. Dużo zależy od map, gdzie mamy B05, ale jest to jedna z najlepszych drużyn światowych. Analizując mecz NIP vs TSM, sądzę że gdyby nie te "timeouty" lub śmieszne przerwy i bugi z ebotem, NIP by wygrało, bo naprawdę zrobiło ostry cumback na inferno, a na duście z początku również domniowali, gdzie TSM po prostu ledwo co dawali radę.

 

Osobiście uważam mecz 60/40 dla Fnatic, gdzie moim zdaniem na Loungu te procenty są trochę przesądzone.

Chyba ''z dupy jesień średniowiecza''  xD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Opublikowano

Zauważ że TSM na 1 mapę przewagi. dlatego są takie procenty na tsm.

 

Niby tak, ale jednak nadal wierze że Fnatic to ugra. Gdy są w finałach uruchamiają swoje specjalne moce wygrywania, no i praktycznie zawsze są na podium turnieju.

 

Chyba ''z dupy jesień średniowiecza''  xD

 

Wybacz przejęzyczenie, Edziu.. :rolleyes:

27zhoat.png

Opublikowano

Ja obstawiam fnatic, oczywiście full. Olofcarry i Jcarry to wygrają. A tak poważniej, po prostu są lepsi od tsm według mnie. W ogóle nie rozumiem jednej rzeczy, fnatic zawsze katowalo TSM a potem nagle tsm zaczęło wygrywać z fnatic jak z silverami.

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

Moim zdaniem Fnatic powinni ugrać, nie grają już o pietruszkę, tylko to jest finał. Bez obrazy, ale gruby nie gra jak grają o punkty na faceit, a tutaj w grę pewnie wchodzi kasa, według mnie tylko o to chodzi Fnatic.. Drużyny jak Fnatic, Virtus.pro to wielka niewiadoma, grają kiedy muszą. Fnatic przegrywa ez mecze, gdzie mają przewagę, jakieś 70/30 dałbym na Fnatic, a kiedy muszą, to zaczynają normalnie grać. Virtus.pro - sami wiecie co z nimi jest.. Każdy ich mecz to 50/50, zależy, czy im się będzie chciało grać.

graphic.png

Opublikowano

Doszedłem do wniosku, że nie warto obstawiać na Fnatic, jeżeli grają o nic lub po przegranej mogą grać dalej - tak było z TSM :)

Także stawiałbym na Fnatic :)

­

Opublikowano

Coś ciekawego na dzisiaj? :) Bo nie wiem czy stawiać swoje kilka centów :)

Niespodzianka

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

<

Opublikowano

Jakby TSM nie mialo rundy w zapasie, to obstawiłbym na fnatic ze względu na to, w jakim stylu rozjechali NIP, ale w obecnym stanie dalbym 50/50.

Opublikowano

Jak myślicie TSM czy Fanatic ? TSM musi wygrać 1 mapke a Fanatic 2

Mecz 55/45 dla Fnatic moim zdaniem i TSM nie musi ugrać 1 mapy, tylko 2, a FNatic 3. 

Fnatic gra tylko wtedy, kiedy musi. To jest finał, dadzą z siebie wszystko - jakby pokazali poziom jak na ESL, to byłoby ez dla nich. :) Wczoraj był półfinał Fnatic-NIP, kto przegra - odpada i zobacz, Fnatic 2-0 - dziwne?

Mimo tego, że TSM ma mapkę przewagi, to i tak stawiam jakiś mały becik na Fnatic.

graphic.png

Opublikowano

Fnatic jest pod presją mają świadomość, że muszą ugrać ten mecz. Full fnatic  <3

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...