Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

13:2 dla ENCORE w CT na mapie G2.

16:10 (było 13:10 dla G2).

Większość tych rund kończyła się 1 vs 1 lub 2 vs 2.


Wish me GL: http://prntscr.com/6ytdd2

odbijam się od tego p2000, w tym tygodniu chciałbym mieć 7-10€.

 

rip G2, to nie ich pora :/.

Nieraz się przejechałem na takiej logice, kiedy widziałem, że team przegrał pierwszą mapę, a dwie pozostałe wygram - od tego czasu nie wybiegam w przyszłość z meczami. 

­

Opublikowano

Wish me GL: http://prntscr.com/6ytdd2

odbijam się od tego p2000, w tym tygodniu chciałbym mieć 7-10€.

 

rip G2, to nie ich pora :/.

52195878121028239051.png

Road to M4A1-S Cyrex ST FN. :D

I jakaś kosa :D

 

Musi wejść, bo full.  8S

 

Jeszcze w TT zaczynają, wut?! 

graphic.png

Opublikowano

Inferno to dziwna mapa, dla niektórych lepiej gra się po TT dla innych po CT. Jak masz dobrze opanowane wjazdy to wygrasz większość po TT a jeszcze jak dobra defensywa to ez. Patrząc po KDA to Gplay ma zdecydowanie lepsze, poza tym na Inferno raczej dobrze sobie radzą.

f1a327ea2f.png

Opublikowano

Menace Throw. pozdro 600. Takich powinno sie banowac. Przegralem na nich 5.30$... G2 nie moze sprzedawac meczy, ale juz jakis Menace moze. To jest smieszne..

Opublikowano

@Kiruś!

 

50/50, skip

 

rock vs entity chyba dam full rock.

BO1, trochę lipa.

Ja chyba full dam CLG vs Nihilum.

CLG już dwa razy pokonało ich, 19-16 i 16-13, chyba mają formę, ostatnio tylko z Fnatic przegrali i Mouse. 

Nihilum przegrało z C9 nawet, a CLG ich 16-4 dojechało. ;p 

graphic.png

Opublikowano

@Foson

 

No racja, nie spojrzałem na to.

 

W takim razie też daje full CLG.

 

I nihilum wygrało 2-0 z C9 a nie przegrało :)

 

Ale nie patrzeć na to nawet, bo C9 wtedy było w zerowej formie, nawet mouz ich dojechało 2-0, po prostu C9 przegrywało wszystko z wszystkimi.

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

@Foson

 

No racja, nie spojrzałem na to.

 

W takim razie też daje full CLG.

 

I nihilum wygrało 2-0 z C9 a nie przegrało :)

 

Ale nie patrzeć na to nawet, bo C9 wtedy było w zerowej formie, nawet mouz ich dojechało 2-0, po prostu C9 przegrywało wszystko z wszystkimi.

Mój błąd, z nimi tylko wygrało, resztę przegrało. ;p 

 

Ostatnie 6 meczy CLG:

 

96461524830500692148.jpg

 

Nihilum:

 

87136940560788060880.jpg

 

 

CLG vs Nihilum:

 

45746634912058087428.jpg

 

 

Widać, że CLG łatwo im nie odpuści, do końca będą grali, nie raz to udowodnili. ;p 

Według mnie 60-40 dla CLG. Jeszcze gdyby nuke zagrali, to byłoby pięknie. ;p 

graphic.png

Opublikowano

Mój błąd, z nimi tylko wygrało, resztę przegrało. ;p 

 

Ostatnie 6 meczy CLG:

 

96461524830500692148.jpg

 

Nihilum:

 

87136940560788060880.jpg

 

 

CLG vs Nihilum:

 

45746634912058087428.jpg

 

 

Widać, że CLG łatwo im nie odpuści, do końca będą grali, nie raz to udowodnili. ;p 

Według mnie 60-40 dla CLG. Jeszcze gdyby nuke zagrali, to byłoby pięknie. ;p 

 

To jak kolego, jedziem full clg ?

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...