Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dzisiaj mid na Ev
6umnRZm.png

Rusro

__________________

 

Status: Offline

Serwer: Artemida

Nick: __Паул__

Guild: Выбран

Build: Wizz/Cler

Lvl: 92

__________________

Opublikowano

myślę, że envy może to ugrać. Mimo, że są "bez formy" (ich ostatnie mecze, co prawda przegrane były meczami o nic), to ten zespół zawsze młócił nip. Sam bym poleciał z 4-5 euro na envy, niestety już too late :/

Opublikowano

myślę, że envy może to ugrać. Mimo, że są "bez formy" (ich ostatnie mecze, co prawda przegrane były meczami o nic), to ten zespół zawsze młócił nip. Sam bym poleciał z 4-5 euro na envy, niestety już too late :/

To jest 50/50, tutaj envy na pewno nie przyjechało z podejściem, że wszystko przegrają.

To jest lan, a Envy gra dobrze na lanie :)

Cache  - Envy - tu raczej nie powinni mieć problemów, ich najlepsza mapa.

Dust wybrany przez NiP - dziwne, przecież Envy też tutaj gra.

Mirage - wyrównana gra będzie, jeżeli do niej dojdzie.

Mapy bardziej w przewadze dla Envy - na papierze, zobaczymy jak w praktyce będzie.

Ciekawe jak Kio zagra. 

 

Pierwsza mapa dla nas :)

­

Opublikowano

Co ten NIP robi to ja nie wiem, dobra kończę z betowaniem, powodzenia ludziska.

Ziomek, Nipy zawsze dobrze grali w TT, a w CT to już inna bajka.

Cache to mapa Envy, więc nie widziałem tu innego scenariusza niż wygrana Envy.

Reszta map to już 50/50, tak jak cały mecz.

­

Opublikowano

Ok, nV jeszcze jedna mapka i low wejdzie, pora się odkuwać po debilnym traceniu. 

Jak wejdzie to dam ci jakieś śmieci z returnersów.

Props dla Kio, że otrząsnął się po śmierci ojca i tak gra. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...