Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Normalnie dostałem itemy, wygrałem, a jak chciałem wypłacić to 7 dni bo logowanie z nowego PC nosz kurwa ;_;

Opublikowano

Normalnie dostałem itemy, wygrałem, a jak chciałem wypłacić to 7 dni bo logowanie z nowego PC nosz k***a ;_;

Widzę że nie tylko ty miałeś taki problem mój znajomy ma tak samo

Opublikowano

Normalnie dostałem itemy, wygrałem, a jak chciałem wypłacić to 7 dni bo logowanie z nowego PC nosz k***a ;_;

To można ominąć. Wystarczy że masz włączonego normalnie zainstalowanego steam'a i wyświetla ci się w nim że nowa oferta wymiany.

 

DObrze że na VP wczoraj nie obstawiłem, bo sporo bym stracił.

Opublikowano

Ja się boje ,ża NaVi odpuści mecz ,żeby sami wygrali sobie skiny...postawiłem 10$ na NaVi zobaczymy

 

Wszyscy piszą : NaVi throw match for skins ...

1370621278-U708240.png

By me

Obecnie nie wykonuje zleceń

Opublikowano

Ja się boje ,ża NaVi odpuści mecz ,żeby sami wygrali sobie skiny...postawiłem 10$ na NaVi zobaczymy

 

Wszyscy piszą : NaVi throw match for skins ...

lepiej dla mnie, postawiłem na ich przeciwników ( w 2 grach ) 20 CENtóW!!! potential reward 1,36 euro i  1,69 :D

Opublikowano

Został mi Deagle i P250 to poleciałem na HR, wiedząc w 90% że wygrają.

 

ymfniz.jpg

Na jutro 2 dobre mecze.

HR vs LDLC
HR vs Epsilon

 

Wydaje mi się, że obie gry weźmie HR, mam nadzieję także że dodadzą je na CSGOLounge. :) 

he?

Opublikowano

skąd wiedzieliście ze HR wygra? :(

 

Bootcampowali, grają dobrze. Delpan jest przeceniony w ESG, a większość ludzi polegała na jego obecności i na tym, że wygrali z VP, którzy zagrali jak drewna. 

 

957341405331866169618.jpg

 

Jeśli wygram, to potem all-in na HR vs Epsilon. ;)

 

/Edit.

Chłopaki z HR mają po 100-150 godzin w ciągu ostatnich 2 tygodni. Chłopaki z LDLC: 2ch ma koło 20, reszta trochę więcej. :)

/Edit2.

Niby LDLC też Bootcampuje, ale wierzę w HR. :) 

he?

Opublikowano

Jutrzejsze moje bety :

Justus vs Exertus

Mouz vs CW

Titan vs HR

Fnatic vs Titan

Fnatic vs HR                           

                                     ( bardzo wyrównany mecz , radze zobaczyc jaka beda mieli forme vs titan  )

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...