Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Opłacało się postawić na VIRUSÓW!!!

Mecze:
1# VP 16-14 Na'Vi (de_season)
2# VP 14-16 Na'VI (de_mirage)

3# VP 16-9 Na'VI (de_train)

Wstawię tutaj co wygrałem :D

--
Mogło być lepiej :/ Ale się nie obrażę :D

FsLTpUh.jpg
 

 

 

 

Opublikowano

Ja mam pecha zawsze odwolane mecze sa na loungu gdy postawie na wygrana druzyne , cos mi sie zdaje ze coL wygra :)

Coś ty z virtusami nie maja szans.

"Upadli powstaną"

Opublikowano

Stawiam dzisiaj na The Chaps  :) Dlaczego ? Ponieważ gracz z drużyny SFG obstawil na swoja drużyne ponad 200 $ z myśla ze to ich zmotywuje do wygranej :)

 

Screen jego betu: http://imgur.com/fWmz2Ap

 

A tutaj jego post : https://www.facebook.com/Anexisweber/posts/598284090287888

 

Jak myślicie ryzykowałby tak skinami ?  Czy wolałby z drużyna postawić na przeciwna druzyne aby wyjąć wiecej skinów o wiekszej wartości niż mieli by wygrac nagrody + $ za 1 miejsce? :)

 

+ Jego komentarz pod postem na FB :) 

 

Dziwnie to wyglada , odbieram ten post jako info że sugeruje tym aby postawić na przeciwna drużynę :) Myśle że The Chaps wygra :)

 

Właśnie kupuje Pulse i leca na The Chaps najwyzej wpadnie 13$ + :) 

579571423327107377857.png


Opublikowano

Dzis troche przegrałem ale zrobiłem kontrakt sobie włożyłem 5 euro w 10 skinow i po kontrakcie trafilem glocka Mosiądz Factory New :D 18 euro do przodu :D

579571423327107377857.png


Opublikowano

Stawiam dzisiaj na The Chaps   :) Dlaczego ? Ponieważ gracz z drużyny SFG obstawil na swoja drużyne ponad 200 $ z myśla ze to ich zmotywuje do wygranej :)

 

Screen jego betu: http://imgur.com/fWmz2Ap

 

A tutaj jego post : https://www.facebook.com/Anexisweber/posts/598284090287888

 

Jak myślicie ryzykowałby tak skinami ?  Czy wolałby z drużyna postawić na przeciwna druzyne aby wyjąć wiecej skinów o wiekszej wartości niż mieli by wygrac nagrody + $ za 1 miejsce? :)

 

+ Jego komentarz pod postem na FB :)

 

Dziwnie to wyglada , odbieram ten post jako info że sugeruje tym aby postawić na przeciwna drużynę :) Myśle że The Chaps wygra :)

 

Właśnie kupuje Pulse i leca na The Chaps najwyzej wpadnie 13$ + :)

Tak jak myślałem ... On tak obstawił bo był pewien wygranej... Nic nie ryzykował bo wiedział wcześniej że wygrają. Z jakiego powodu ? Nie pytajcie ;)

Opublikowano

jutro Faith vs Unnamed :) Unnamed wczoraj z Aces nie pokazało zbyt dużego poziomu... :) jak myslicie ?

ostatnio przegrałem wszystko skiny i chce się odrobić ^_^

                                                                  tumblr_o91znsFM7l1rdcn48o1_500.gif

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...