Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Grafiese jak dla mnie to g2 nie wygrali tylko orbit przegrali. Jak sie nie może wygrać rundy 4vs1 albo 3vs 1 to Szpakowski by na to powiedzial ''To powinien pomyslec o zmianie zawodu''

Opublikowano

Z nerwów postawiłem na Ducks w meczu z Orbit. Nie zawiodłem się! :D

EDIT: Jednak się zawiodłem, fatum 14 punktów...

Opublikowano

Jakieś pewne bety na dziś? tj. 10.04.2015

 

Ja bym obstawił Dignitas vs NaVi mimo, że to BO3 to drużyna z Danii powinna wygrać.

Natomiast interesujący jest mecz TSM vs VP, serce mówi VP, ale rozum podpowiada aby postawić na TSM. Jestem ciekaw opinii nt. drugiego meczu.

 

­

Opublikowano

Stawiajcie jutro fulla na vp z tsm, na lana nie jedzie device, więc powinno być easy dla VP.

Postawcie też lowa na dignitas z NAVI, dignitas ostatnio dobrze gra ;-)

Opublikowano

Eh same wygrane wpadają podam wam potem moje bety na dzisiaj :)

osobiście miałem na Na'vi stawiać ale tutaj ktoś napisał że dig ostatnio w dobrej formie+ Twój post :3

dzisiaj chyba skipuje bo nie ma zbytnio ciekawych meczy/// vp kumbek is ril? 1;1 teraz mirage

Sygnatura.jpg

Opublikowano

To może być całkiem ciekawy mecz na dzisiaj chociaż chyba nie stawiam dzisiaj ponieważ nie ma na co :/ Titan będą grali z ENVyUs powiem tak titan'i są ostatnio przeciętni jeżeli ENVyUs nie pokaże klasy w meczu na CW polecam stawiać na tytanów jednak jeżeli będzie inaczej raczej medium bet na ENVyUs

 

Opublikowano

Titan vs 3DMax? opłaca się high beta na Titanów? wedlug mnie są w formie

 

 

Titan ez. 3DMax nie mają szans. 

Opublikowano

Stawiajcie jutro fulla na vp z tsm, na lana nie jedzie device, więc powinno być easy dla VP.

Postawcie też lowa na dignitas z NAVI, dignitas ostatnio dobrze gra ;-)

Mam nadzieje, że nikt nie posłuchał xDDD

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...