Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Lepiej postaw na GGWP low, HR to teraz gówno nie potrafią nic ugrać.

Ostatnio 15-15 vs GGWP i to ledwo

a jest jaki mecz gdzie mona postawi full taki pewniak ?

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale patologia na tej polskiej scenie poza VP. MICHU odchodzi z Inshock, żeby dojść do G2, a pewnie minise wyląduje w Inshock. Co do betów to gram na Orbit, bo w G2 jest toksyczna atmosfera.

Była toksyczna bo kłócili się z powodu porażek, kłótnie zazwyczaj rozpoczynał minise dlatego go wyrzucili, na FP tego nie wyczytasz niestety.

 

Zobaczymy co MICHU ponownie pokaże w G2, może dziś troszkę namieszać w meczu.

Opublikowano

Z 58 nagle zrobiło się 44, wszystko po tym, gdy ludzie dowiedzieli się, że Michu w G2.

http://prntscr.com/6rmvme

Nie masz co się łudzić że G2 przegrają mecz wczoraj nie grali tak słabo jak się mogło wydawać :) a MICHU pokaże klasę nie że postawiłem fortunę na nich bo tylko 5 euro ale wątpie żeby oni to wygrali 

Opublikowano

No nie tylko o tym że Michu w G2 ale także o tym że Pyth i maxie nie grają.

Wczoraj radzili sobie dobrze ze stand-inami.

 

Ten mecz to wciąż 50/50.

Jakby nie patrzeć, to w tym meczu "Michu to też stand in w G2". 

 

A Devine już 1:0 prowadzi :)

http://prntscr.com/6rn00l

 

Taka rada - nigdy nie stawiajcie na rosyjskie mecze, tylko low'y na mniejszy % :)

­

Opublikowano

Divine już raczej ez. 

Na takie mecze nigdy nie stawia się chyba że max 1 euro :D 

xGame Explouders ? na co postawic jak sadzicie ?

5 euro na Explouders poszło dlaczego ? bo mou nie gra w xGame ;D 

Opublikowano

Muszą wygrać tą mapę Orbitki.

W G2 gra tylko Michu. 

jak ci już pisałem Orbitki nie mają szans i zdziwię się jeżeli wygrają z G2 :) 

Opublikowano

Szkoda tylko że Pyth wrócił bo tak to 100% win G2 teraz jest takie 65% :D

Zobaczy na koniec meczu. Wątpię, aby w CT na swojej mapie zaczęli przegrywać. 

­

Opublikowano

Gówno prawda, w CT gra teraz najlepiej z teamu/ 

O to mu chodzilo :D ze bez niego by przegrali ;p

1377531174-U173186.png

Opublikowano

Gówno prawda, w CT gra teraz najlepiej z teamu/ 

XDD przeczytaj post

 

 

Co sądzicie o meczu Fnatic vs Vega? Sądze, że można postawić low bet na Vege

Nie ma szans fnatic izi win olof heady przez smoke i jadymy xD radze postawić wysoko 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...