Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

XKcoP6C.png?1

Też jebnę fulla, znaczy u ciebie med xD.

Postawię 24 euro, 10 do wygrania.

Ten mecz jest dla Fnatic bardzo ważny. Owszem, nie są ostatnio w formie. Jeżeli chodzi o wygraną Flip z VP, to wtedy Polacy nic nie grali, co do Navi to nie wiem, bo nie oglądałem. W flipside cała gra opiera się na s1mplu, a w Fnatic widzę całą drużynę, wczoraj brakowało im team play'u, ale jeżeli patrzeć na ich umiejętności (każdego grajka oddzielnie), to są o wiele lepsi od dzisiejszych rywali.

65/35 dla Fnatic - swoją drogą, dzięki za % fanboye XDDDDD

 

Owszem, Flip ma szansę, ale nie w BO5. Ugrają pewnie jedną mapę, przy drugiej będzie walka :)

Zresztą, nie przesadzajmy, aby Flipside pokonało najlepszą drużynę świata (mówię o tytule z ESL'a).

Wystarczy, że Pronax się przełamie, a wtedy pokonają ich samym skillem :)

 

2634914285082941239415.png

 

Babcia nie będzie wesoła, jak dowie się, że jej 50 zł poszło w błoto.

­

Opublikowano

Też jebnę fulla, znaczy u ciebie med xD.

Postawię 24 euro, 10 do wygrania.

Ten mecz jest dla Fnatic bardzo ważny. Owszem, nie są ostatnio w formie. Jeżeli chodzi o wygraną Flip z VP, to wtedy Polacy nic nie grali, co do Navi to nie wiem, bo nie oglądałem. W flipside cała gra opiera się na s1mplu, a w Fnatic widzę całą drużynę, wczoraj brakowało im team play'u, ale jeżeli patrzeć na ich umiejętności (każdego grajka oddzielnie), to są o wiele lepsi od dzisiejszych rywali.

65/35 dla Fnatic - swoją drogą, dzięki za % fanboye XDDDDD

 

Owszem, Flip ma szansę, ale nie w BO5. Ugrają pewnie jedną mapę, przy drugiej będzie walka :)

Zresztą, nie przesadzajmy, aby Flipside pokonało najlepszą drużynę świata (mówię o tytule z ESL'a).

Wystarczy, że Pronax się przełamie, a wtedy pokonają ich samym skillem :)

Fnatic po prostu musiało się przyzwyczaić trochę od nowego update, patrz na takiego JW jako sniper już nie będzie grał tak agresywnie jak kiedyś, albo olof tec to już nie jest maszynka z 32 nabojami tylko 24 zawsze trochę mniej.

Myślę że pronax poprowadzi ich dziś do zwycięstwa.

Legenda
Opublikowano

Inaczej

 

VP vs Fnatic 16;6

TSM vs Fnatic 16;10

 

TSM > VP > F3

 

Med na fnatic

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Fnatic po prostu musiało się przyzwyczaić trochę od nowego update, patrz na takiego JW jako sniper już nie będzie grał tak agresywnie jak kiedyś, albo olof tec to już nie jest maszynka z 32 nabojami tylko 24 zawsze trochę mniej.

Myślę że pronax poprowadzi ich dziś do zwycięstwa.

Wczorajsza gra z TSM była średnia. TSM jest obecnie w TOP4. Większość ich rund po stronie TT (TSM) opierała się na wbicie na A ze smokami. Do tego ten mecz jest bardzo ważny, zwycięzca gra z w finale, pewnie o jakiś hajs, do tego BO5. Jeżeli byłoby BO3, to owszem, można stawiać coś na Flip. Wczorajsza gra Pronaxa była słaba (mówię o meczu TSM). Oby dziś było inaczej.

Jakby nie patrzeć, po tym updacie żaden snajper nie gra tak efektywnie, nawet KennyS na cobble, gdzie czuje się jak ryba w wodzie.

To ammo dla maistera nie robi takiej różnicy, skoro większość strzałów na takim poziomie jest celnych.

­

Opublikowano

Fnatic ładnie zagrało pierwszą mapę.

Mam tylko zastrzeżenia do gry Pronaxa, ale reszta gra jak zawsze.

Gdyby nie błędy Fnatic - np. cały team kupił pm'y po wygranej pistoletówce w CT, to mecz skończyłby się szybciej.

JW zaczął coś z AWP :)


Mid na Dignitas.

Przy takich oddsach nie ma sensu na stawianie na Dig.

­

Opublikowano

Wczorajsza gra z TSM była średnia. TSM jest obecnie w TOP4. Większość ich rund po stronie TT (TSM) opierała się na wbicie na A ze smokami. Do tego ten mecz jest bardzo ważny, zwycięzca gra z w finale, pewnie o jakiś hajs, do tego BO5. Jeżeli byłoby BO3, to owszem, można stawiać coś na Flip. Wczorajsza gra Pronaxa była słaba (mówię o meczu TSM). Oby dziś było inaczej.

Jakby nie patrzeć, po tym updacie żaden snajper nie gra tak efektywnie, nawet KennyS na cobble, gdzie czuje się jak ryba w wodzie.

To ammo dla maistera nie robi takiej różnicy, skoro większość strzałów na takim poziomie jest celnych.

Można powiedzieć że to update dla takiego Guardiana który jest jednym z niewielu snajperów którzy nie napierają z awką tylko spokojnie czekają.

A co do gry Pronaxa co tu się czepiać on nie ma fragować on ma rozpracować grę Flipside i ogarnąć taktyki.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jeśli ktoś się zastanawiał nad Digi vs G2 polecam postawić na Digi, Minise na fb napisał:

Elko ziomy, dzis o 21 gramy meczyk na Dignitas, ja i Paweł 'innocent' Mocek nie jesteśmy w zbyt dobrej dyspozycji, trzyma nas gorączka ale nie bylo możliwosci przelożenia meczu, więc jesteśmy zmuszeni go zagrać.

 

https://www.facebook.com/miniseCSGO?fref=ts&__mref=message_bubble
Opublikowano

 

Można powiedzieć że to update dla takiego Guardiana który jest jednym z niewielu snajperów którzy nie napierają z awką tylko spokojnie czekają.

A co do gry Pronaxa co tu się czepiać on nie ma fragować on ma rozpracować grę Flipside i ogarnąć taktyki.

 

 

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Jeśli ktoś się zastanawiał nad Digi vs G2 polecam postawić na Digi, Minise na fb napisał:

https://www.facebook.com/miniseCSGO?fref=ts&__mref=message_bubble

Ale Pronaxa to nie usprawiedliwia. Rozumiem, że ma dwie role - gra i in game lider, ale nie musi zawsze zamykać. Kiedyś był jednym z najlepszych grajków w drużynie.

Tak czy siak - Fnatic ez na mirage, potem overpass - ich mapa, nie powinno być kłopotów.

­

Opublikowano

Ale Pronaxa to nie usprawiedliwia. Rozumiem, że ma dwie role - gra i in game lider, ale nie musi zawsze zamykać. Kiedyś był jednym z najlepszych grajków w drużynie.

Tak czy siak - Fnatic ez na mirage, potem overpass - ich mapa, nie powinno być kłopotów.

Wiadome że go to nie usprawiedliwia ale widać że zaczyna już coś grać nie to co ostatnio : )

Opublikowano

Wiadome że go to nie usprawiedliwia ale widać że zaczyna już coś grać nie to co ostatnio : )

No tak, ale to był pogrom :)

Widać, że olof zasługuje na miano najlepszego w tym teamie, JW także zagrał dobrze, nawet bez AWP.

 

Widział ktoś tą akcję Flushy w pistoletówce (pierwsza runda), jak przez smoke zabił?

 

Takie tam 19/1 po 7 rundach olofa, izak wariuje aż 

­

Opublikowano

52$ na plus dziś. Zaraz dam ss.

ja ci wierzę krulu.

 

10 euro do przodu.

Resztę betów polecam sobie odpuścić, amerykańskie zespoły, czyli wszystko możliwe. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...