Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ja jednak obstawie tego low bet na Vege, na HLTV jest 57.15% na Vege ;-) wole zaufać jednak hltv, najwyżej jak przegrają to jakieś 20 centów w plecy a jak wygrają to zawsze jakiś profit

Opublikowano

Ja jednak obstawie tego low bet na Vege, na HLTV jest 57.15% na Vege ;-) wole zaufać jednak hltv

HLTV = troll

Vega już przegrało mecz.

Ten mecz lepiej skipować, % niewarty stawiania na Fnatic. 

­

Opublikowano

Co do Vegy vs Fnatic

 

212581428598463611111.jpeg

 

Fnatic troche ssie w BO1

Bez przesady...

TSM i VP są obecnie w TOP5, a Fnatic miało lekki kryzys ostatnimi czasy.

Skipować ten mecz najlepiej, lowa polecam zostawić na inne mecze, które są tego warte (liga rosyjska xD). 

­

Opublikowano

Bez przesady...

TSM i VP są obecnie w TOP5, a Fnatic miało lekki kryzys ostatnimi czasy.

Skipować ten mecz najlepiej, lowa polecam zostawić na inne mecze, które są tego warte (liga rosyjska xD). 

dokładniej jakie mecze? 

Opublikowano

Low: Enso z Aces, G2 z Flipside

 

Jutro można postawić coś na Navi z Dignitas, jeżeli procent będzie taki sam. 

wierze za słowo, poszły bety za 11 centów, dobrze by było coś wygrać ;]

Opublikowano

wierze za słowo, poszły bety za 11 centów, dobrze by było coś wygrać ;]

To są low'y, obiecać nic nie można.

 

G2 ma szanse, jeżeli Michu zagra z nimi tak samo, jak podczas obecnego meczu.

W lidze rosyjskiej opłaca stawiać się tylko na mniejszy %. 

 

7:0 dla G2 po stronie TT na mirage, tu już po mapie, tylko mieć nadzieję na nuke. Ktoś powie jak te mapy grają na tej mapie?

­

Opublikowano

orbit wygralo pistoletówke , comeback is real

Tylko tutaj mają szansę, na nuke będzie ciężko, chyba, że zaczną po stronie CT, to wtedy jest jakaś nadzieja. 

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...