Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to co wczoraj się podłożyli? -.- nic nam o tym nie powiedziałeś.. było widać ze jak wbili z 5 13 11 a potem wszystko przegrali ;c .... 

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dlaczego było nuke ??? Jak grali na początku dd2?

 

jakie nuke? dd2 grali :D

 

 

Wygrało przez jebanych gimbów którzy bez ddosowania się nie obejdą.

 

true, w last rundzie wyjebało jednego gracza ;)

ou7821.jpg

exModerator Counter Strike

Opublikowano

Japierdole.. To dlaczego jak był ddos to nie zwróca tych skinów? Jak ja nie obstawie to jak jest ddos to oddaja skiny... albo mecz anuluja.

Opublikowano

Wyrównany mecz, ESC wygrało. Rip skins xD

 

 

jakie nuke? dd2 grali :D

 

 

 

true, w last rundzie wyjebało jednego gracza ;)

a na kogo stawiałeś? dołączasz do grupy Sajjuka i mojej tzw. przegranych? xD 

Opublikowano

Czemu mają zamknąć? wczoraj też były ddos'y dużo ludzi straciło 100 dolarów + a administratorzy nawet nie ruszyli dupska ;c że tak powiem robią co chcą i jak się im podoba nie stosują się do własnych regulaminów. 

Opublikowano

A jutro nip i ibp pewniaki ? :D

Z doświadczenia już wiem ze nie ma czegoś takiego jak pewne mecze nawet taki NIP może przejebać ale z coL mają 80% ze wygrają. 

Opublikowano

A51 vs Armata

A51 40 % - Armata 60 %

Winner : A51 lub Armata (Naprawdę nie wiem, nie mam informacji na temat tego meczu.)

Mój bet : http://wrzucaj.net/exz

 

Radzę nie ryzykować na tym meczu skinów i zostawić sobie na inne mecze. Czemu stawiam na A51 ? Bo mogę się pozbyć skinów których nie będę używać i trochę wzbogacić jak jednak wygrają :)

:ninja:

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...