Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

oby, dałem jakiegoś lowa diable. Co z EZPZ? To jakieś silvery? 

Na pewno by z tobą ugrali, mecz 50/50

Według mnie Saider.

 

Przecież VP przegra, już mają wymówkę: Piątek 13.

#NoThrowMyFriends

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

oby, dałem jakiegoś lowa diable. Co z EZPZ? To jakieś silvery? 

Nie mam pojęcia, nawet na reddicie nikt, nic o nich nie wie. Ja bym tam dał skipa i czekał na jutrzejsze mecze bo grają w sumie z rana :}

Opublikowano

bo1 grają, ale to inna klasa jest, w enemy dwójka nie gra 

Powiedz to VP i Property ;)

Titan też lubi bez KQLY jakieś głupoty robić.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Powiedz to VP i Property ;)

Titan też lubi bez KQLY jakieś głupoty robić.

dust to nie mapa VP, a Property było raczej na fali, skoro wygrali późniejsze mecze także.

Titan i Piter to inne poziomy ofc 

­

Opublikowano

dust to nie mapa VP, a Property było raczej na fali, skoro wygrali późniejsze mecze także.

Titan i Piter to inne poziomy ofc 

No to może Piter też będzie na fali?

Mecz nie jest wart na pojscie fulla.

 

 

http://scr.hu/22xx/nhvcx- 3 beciki. Powinni raczej wygrać (vp vs rvn w ciemno xD)

Czemu stawiasz na mecze, które będą za 2 dni?

Tak przypomne, że to ESC to nie nasze polskie ESC.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

Te wszystkie mecze ESL ONE to BO1 więc warto dawać jakieś med bety na mniejszy %.

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Te wszystkie mecze ESL ONE to BO1 więc warto dawać jakieś med bety na mniejszy %.

Dokładnie, dobrym przykładem jest MLG.

Wszystko może się wydarzyć.

TuByłaSygnatura.png

Opublikowano

VP

16 - 0

16 - 1

 

EZPZ > SAIDER jeśli lineup z NENO i k1ng0r'em podany na HLTV jest prawdziwy

VP, serio? mecz pokazowy, oba teamy na niego leją. 

­

Opublikowano

VP, serio? mecz pokazowy, oba teamy na niego leją. 

 

najłatwiejsze 1000 eur dla VP ever, nie wyobrażam sobie żeby byli w stanie przegrać więcej niż 6 rund na 2 mapach

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...