Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Postawiłem 5€ na Propert i w najgorszym przypadku zwrot skinów ;) Co myślicie o meczu dignitas vs HR ? Według mnie dignitas to ugra .

Opublikowano

Ludzie, nie dziwcie się, że Titan słabo poszło.. Trzech zawodników miało jakieś zatrucie z powodu jedzenia, a nie mogli jechać do szpitala. Komu by się chciało grać w turnieju z taką ''świetną'' organizacją, z tyloma problemami + czując się jak... 

 

Myślę, że dla nich najważniejsze było jak najszybciej się stamtąd wydostać ;)

 

Co do samych meczy to na jutro jest ich dość dużo, ale BO1 to strasznie duże ryzyko, szczególnie przy meczach np. VP vs NiP.. ;)

Jedynie co mi przychodzi do głowy to low/mid na Mythic. ;)

 

650701441836315389521.jpeg

 

Znając życie to będzie remis, ale zobaczymy. Byłoby miło jakby wpadło :)

 

#GoGoMythic

Opublikowano

Ludzie, nie dziwcie się, że Titan słabo poszło.. Trzech zawodników miało jakieś zatrucie z powodu jedzenia, a nie mogli jechać do szpitala. Komu by się chciało grać w turnieju z taką ''świetną'' organizacją, z tyloma problemami + czując się jak... 

 

Myślę, że dla nich najważniejsze było jak najszybciej się stamtąd wydostać ;)

 

Co do samych meczy to na jutro jest ich dość dużo, ale BO1 to strasznie duże ryzyko, szczególnie przy meczach np. VP vs NiP.. ;)

Jedynie co mi przychodzi do głowy to low/mid na Mythic. ;)

 

650701441836315389521.jpeg

 

Znając życie to będzie remis, ale zobaczymy. Byłoby miło jakby wpadło :)

 

#GoGoMythic

Mogłeś na LG dać, też o nich myślałem.

Wykrakałeś remis ;D

Chyba skuszę się na lowa titan, mają 16%, a to bo1 ;)

Ex Lider Counter-Strike

 

Opublikowano

Moje typy na dzisjaj :)

 

EnVy vs C9 = EnVy

 

VP vs NIP = VP

 

Fntic vs Titan = Fntic

 

SK vs eBettle = SK

 

TSM vs Navi = TSM

 

E-Frag.net vs Vega Squadron = E-Frag.net

 

F3 vs Penta = F3

 

DIGNITAS vs PENTA = DIGNITAS

 

CLG vs Liquid = CLG

 

Complexity vs Method = Complexity

 

CLG vs FolloweSports.com = CLG 

                                              22695116389755711104.gif

Opublikowano

Czy tylko mi sie wydaje że Na'Vi może wygrać ? Wiadomo, ze mecz pewniejszy dla TSM, ale jak Guardian dobrze rozegra to TSM moze miec problemy. Chyba sie skusze low na Na'Vi. Procenty na lounge tez sa przesadzone (za duzo na TSM). Mecz BO1.

#GoGoGuardian

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...