Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

chyba jak ktoś chce przegrać skiny :D

Chyba nie uważasz, że Dignitas jest lepsze? Fakt wygrali z Na'vi ale zobacz jak dostali na mirage'u. Ja myślę, że TSM wygra 2-0 lub 2-1.

Kocham mpcforum.pl!!!

18706.png

Legenda
Opublikowano

TSM też straszną kupe gra, więc odradzam obstawiać na nich

 

- Nie pewna gra

- Za duży %

 

Odnośnie % to też jestem idiotą bo obstawiłem 110$ na EnVyUs

 

 

AiNwSsp.png?1

 

 

 

 

NIE PISZCIE CZY DAM WAM SKINY BO MAM TAKICH GŁĘBOKO. JA ZBIERAM TE PIENIĄDZE BY POMÓC KOLEDZE, KTÓRY MA RAKA. I CEBULO NIE ŻYCZĘ SOBIE ZAPROSZEŃ O SKINY CO ROBICIE NON STOP!

 

 

Podziele się betem tylko i nic więcej.

exModerator Metin2 | exModerator DOTA

Opublikowano

Przy 20$ to 5$ jest dość dobrym winem + procenty spadają :)

Kwoty mamy podobne, a ja także nie wiem czy Envy ugra, bo nie oglądałem poprzednich meczów.

­

Opublikowano

Najwyżej przegram 113$. A co? Wisi mi to. EnVy <3

Zobacz na to z drugiej strony, może i mecz 60/40 dla Envy, ale... Titan ma przewagę tylko na cobblu, jest zależne od Kenny'ego, który najczęściej wykorzystywany jest do fragów otwierających. Wystarczy, że nie będą popełniać głupich błędów, a wygrają to skillowo. 

­

Opublikowano

Kokoszka dust i cache też pod titan bardziej, ale i tak w sumie wszystko zależne od Kennego, jak Kenny dzik, to i inferno mogą ugrać :P

Opublikowano

Kokoszka dust i cache też pod titan bardziej, ale i tak w sumie wszystko zależne od Kennego, jak Kenny dzik, to i inferno mogą ugrać :P

50/50 - zresztą, kilka rund zależy od pistoletówek :)

 

Mirage, Inferno i Cache.

Na inferno ez dla envy, cache 50/50. 

­

Opublikowano

Mirage 16:11 dla envy

Już było widać na tej mapie, że Envy gra dosyć równo, team play, idealnie wiedzą, kiedy skrócić jaką pozycję, aby info dać reszcie. Apex nic nie gra, Maniac zagrał z nich najlepiej, Kenny jak zwykle.

­

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...