Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najbliższe mecze turniejowe - Ogólna dyskusja


Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Overpassa virtusi wgl nie potrafią grać. Więc z góry można założyć, że vp przegrało mecz. Straciłem tylko  6$ z wcześniejszej wygranej więc nie ma tragedii, ale zawsze mogło sie wygrać te 6$ .

Jezus ... już 2 raz wypowiadasz się nie mając pojęcia o niczym. ! 

  • Odpowiedzi 14,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

XDDDDDDDDDDDDDDDD

"nie wiem to się wypowiem" potrafią grać Overpass 2 0 jest dla nich, ale ten mecz raczej zostanie anulowany. 

 

Będą grali, oglądam streama właśnie i podobno administracja mówi że będą grali 3 mapę.

2whgg21.png


 


by @Ziółko.


 

Opublikowano

Oddało jednak itemy, uff :P

 

Można grac dalej xD

Mordo, jesteśmy uratowani :D

 

Szkoda, ze oddali bo vp wygrało overpassa i bym wygrał 200 >.<

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

Ja proponuję by postawić na TSM vs NiP na TSM low. Grają na swojej mapie i raczej powinni to wygrać. I TSM z NaVi także pownini wygrać to spotkanie. :) To tyle ode mnie

Opublikowano

Reason to raczej wygra. Reason mialo 13-16 wynik na CW jak oni mieli full sklad, teraz dwoch odeszlo od nich.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

CPlay vs Dignitas?  a look spoiler :v

 

 

82093624377992530769.png

 

 

Wy co o tym sądzicie? Poleciałbym all in(nie low ani mid, nie chcę tak :v), do wygrania mam nawet dużo jak na CPlay a jak widać CPlay wygralo z CW 2:1, na cobble było 16-9 dla CW. CPlay z dość dużą przewagą wygrało inferno i overpassa, lecz CW jest bez dwóch zawodników(grają z dwoma innymi obecnie), pewnie dlatego to doprowadziło do porażki CW.

Warto też dodać, że to nie jest stare dignitas tylko "nowa" drużyna, stare dignitas jest obecnie pod nazwą TSM.

 

@ edit

 

Mecz zaczyna się o 21 więc mamy czas na dyskusję.

https://gyazo.com/fda5cdba015589562e3ae6f91d845bc0

xD xD xD

 

TOP1 FIGHTER MPC

https://embed.gyazo.com/e7d06a14193aec972bb7a82e59041e87.png

Opublikowano

CPlay vs Dignitas?  a look spoiler :v

 

 

82093624377992530769.png

 

 

Wy co o tym sądzicie? Poleciałbym all in(nie low ani mid, nie chcę tak :v), do wygrania mam nawet dużo jak na CPlay a jak widać CPlay wygralo z CW 2:1, na cobble było 16-9 dla CW. CPlay z dość dużą przewagą wygrało inferno i overpassa, lecz CW jest bez dwóch zawodników(grają z dwoma innymi obecnie), pewnie dlatego to doprowadziło do porażki CW.

Warto też dodać, że to nie jest stare dignitas tylko "nowa" drużyna, stare dignitas jest obecnie pod nazwą TSM.

 

@ edit

 

Mecz zaczyna się o 21 więc mamy czas na dyskusję.

Dignitas także gra bez podstawowego zawodnika bo odszedł od nich Fetish. I teraz nie wiadomo jak to na nich wpłynie wczoraj grali z zawodnikiem 3k2 i wmiarę jakoś sobie poradzili z drużyną Orbit.

Na pewno jest to ciekawy kurs na zespół Cplay i ja raczej postawię na nich. :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...