Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

I  tak mam już popsutą :(

 

 

Ale serwer nie padnie, obiecuję wam.

 

Nic dodać nic ująć  :)

Steam: Worst


W CA od 19.07.2009


Na MPC od 16.08.2009

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Dopiero dzisiaj dowiedziałem się o tym, ze są inne serwery sf niż ten normalny i bardzo mi się to podoba, ale na tym nie zagoszcze po ostatnich wpisach

Opublikowano

server dalej off moze jakis mod albo admin lub nie wiem kto na tym forum zamknol to albo niech wlasciciel servera cos napisze typu server off 4ever czy cos bo 0 info ... kase zebrali od naiwnych ludzi i teraz udaja ze ich niema ...

Opublikowano

robią jakąś aktualizację :)

gdyby robili by to by cos napisali a ze od adminow 0 reakcji to znaczy ze maja server gleboko w dupie :)

 

 

 

NO JAK WIDAC SERVER DALEJ OFF ... OFF I NIE DA SIE ZAREJESTROWAC ANI ZALOGOWAC

Opublikowano

Ludzie nie napinajcie się tak.

Dzisiaj pisałem z jednym z właścicieli serwera.

I dostałem informacje, iż wprowadzają nowy update i serwer niedługo wytartuje!

Ale musicie się wstrzymać!

Opublikowano

Ludzie nie napinajcie się tak.

Dzisiaj pisałem z jednym z właścicieli serwera.

I dostałem informacje, iż wprowadzają nowy update i serwer niedługo wytartuje!

Ale musicie się wstrzymać!

 

Szkoda, że tak późno się za to zabierają ;(.

Opublikowano

Dlaczego nie mogę się zarejestrować? pisze mi " sprawdz imie postaći i hasło" proszę po pomoc.


Pomoże ktoś pisze sprawdz imie postaci i hasło HELP

Opublikowano

Odpowie mi ktoś czemu nie moge założyć na tym konta ani się zalogować ???? :angry:

Ile wam zejdzie z tym serwerem ????

dawał ktos informacje że serwer off bo pracują nad aktualizacją

 

1000093817-removebg-preview-1.png

Opublikowano

Zaraz zamknie ten temat ktoś :)

 

 

Wystarczyło napisać do nas PW z treścią "Czemu serwer nie działa" i bym odpisał po 15 min max. Ale tylko 2 osoby o tym pomyślały i dostały odpowiedź :)

 

 

Temat zostanie zamknięty z powodu aktualizacji. A co do serwera to otwieramy s2 z resetowaniem dungeonów, zmianami klasy i niespodzianką :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Zaraz zamknie ten temat ktoś :)

 

 

Wystarczyło napisać do nas PW z treścią "Czemu serwer nie działa" i bym odpisał po 15 min max. Ale tylko 2 osoby o tym pomyślały i dostały odpowiedź :)

 

 

Temat zostanie zamknięty z powodu aktualizacji. A co do serwera to otwieramy s2 z resetowaniem dungeonów, zmianami klasy i niespodzianką :)

bylo wczesniej to napisac a  tak to tylko spam przez ciebie ...

 

Kiedy przewidywany start ?

(musialem cos napisac bo bym dostal 5%   za offtop heh)

Opublikowano

To będzie info na temat gotowości serwera? Bo na razie nie mogę zrobić konta...

Pomogłem? Daj + " , to nic nie kosztuję , a mnie motywuję.

10 20 | 30 | 40 | 50 | 60 | 70 | 80 | 90 | 100 | 200 | 300 400 | 500 | 600 | 700 | 800 | 900 | 1000

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...