Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Miałem toalete odblokowaną, a dzisiaj nie moge do niej wejść..

 

Jakieś rady?

Opublikowano

Niektórym działa niektórym nie ;x zobacze co z tym jest

 

dowód:

 

rw-zrntnsxucxxccjlmxsek.jpg

 

Niewiem co to nawet jest [scrin]

 

Widze że robisz znaczki gildi, nie da sie jeszcze zapisać :D

 

 

 

Gdzie jest kur moje 2k grzyba ? ...

Oddajcie mi 2k grzyba, te 500 możecie sobie zabrać ...

 
Pisał że co kilka H masz znów 500 taki skrypt

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Bey kitu, 500 grzybów mam, mialem 2k.

 

Po co to zabraliście?

Opublikowano

Ludzie nie przeżywajcie, co 5h dostajcie 500 grzybków zrozumcie że jest 1000 osób na serwerze i ciężko każdemu dogodzić. Póki co nie nad czym przeżywać. Później będzie coraz mniej grzybków bo zbieramy na serwer nowy bo jest ponad 1000 graczy.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Ale to jest pojeba.. kolesie w topce mają jakiegoś bota bo nie wierze że wbili 300+ lvl samemu klikając

Zakładasz 5 kont stawiasz na bota i jeszcze dziś wieczorem topka jest twoja.

 

A jak tu można zbugować lochy :D ?

Możesz bez końca robić lochy.

7a89af046e173a8ae6c44811ba963383173.245.

Opublikowano

ha ha ha ... Patologia 

 

Typ top 1 ma 6k przygód, jak ja od wczoraj ciągle gram i mam 800+ 

 

A jeszcze wczoraj go w topce nie było ciekawe ....

 

 

Kolejny ma 7k ciekawe kurwa jak, BANUJ ICH 

175001456602037225492.gif

Opublikowano

No to jeżeli będzie co raz mniej, to po co zabieraliście mi te 2k ? ...

 

Top 1 mezo leci na bocie ;)

 

Zapraszamy do gildii MPCTEAM, wszystko rozbudowane i czekamy na lochy. Minimum 180lv, pisać do jugens22 lub jugens4522

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Zakładasz 5 kont stawiasz na bota i jeszcze dziś wieczorem topka jest twoja.

 

Możesz bez końca robić lochy.

podaj nazwe bota na pw bo sf bot nie działa trzeba go skonfigurować a mi jakoś nie wychodzi :D

Opublikowano

podaj nazwe bota na pw bo sf bot nie działa trzeba go skonfigurować a mi jakoś nie wychodzi :D

 

Polecam nie botować :

 

lekturka dla ludzi :

mythicalgames.pl/legal/regulamin.html 

Pozdrawiam :)

 

 

A i prosze dawać mi ssy tych ludzi co mają bota :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Ludzie nie umiecie grać normalnie, już powinieneś być up zbanowany za proszenie ...

nie proszę o bota ale jak widzę kolesi którzy mają po 5k + misji to beka bo raczej normalnie tego nie wbijali ;) a administracja nic z tym nie robi

Opublikowano

 

Czemu mag ma dalej tak mało hp ?

Przecież nim w lochach nic zrobić nie idzie, łucznikiem 160lv miałem więcej zrobione, niż magiem 190 ...

 

Ten typek leci na SFbot : 

http://scr.hu/2wtq/p1mwo

 

 

Zaraz się zajmę delikwentem. A co do buga z lochami naprawię o 19:00

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...