Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zauwazcie jak kryty siadaja przy 50% na globalu a jak tu , czasami 20% podczas walki.

 

 

Poczekam az serwer bedzie lepszy , majac 50% kryta na magu , bijesz kryty 1/5 hity.

Woj majac 50% bije co 2 hity kryt.

Majac 1000 wiecej inta od maga i troche mniej hp , on wiecej bije , aha.

Opublikowano

Zauwazcie jak kryty siadaja przy 50% na globalu a jak tu , czasami 20% podczas walki.

 

 

Poczekam az serwer bedzie lepszy , majac 50% kryta na magu , bijesz kryty 1/5 hity.

Woj majac 50% bije co 2 hity kryt.

Majac 1000 wiecej inta od maga i troche mniej hp , on wiecej bije , aha.

Ale gimby i tak powiedzą, że nie jest zbugowany bo kto się przyzna :D

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Hm Wy tez macie tak, ze w tej wiezy jestescie np na 70 poziomie a pokazuje Wam caly czas 1 ?

http://scr.hu/0v2t/84apc

Nie jest dopisany skrypt... ja sam napisałem i mam wieże u siebie działającą w 70% (pomocnicy, piętro etc)

 

Może to naprawią ;)

Opublikowano

Ludzie skończcie w końcu pieprzyć o tym krytyku. Szansa jest zawsze procentowa i nawet mając 50% na krytyka nie oznacza to że będzie on siadał co 2 atak. Wszystko jest zależeć od tego jaki macie dzień. Możecie mieć i 75% na krytyka, jednak jak będziecie mieli gorszy dzień to zawsze będziecie się łapać w tych 25%. To jest jak dobry drop w grze MMO. Raz siedzisz godzinę na spocie i masz co chciałeś, innym razem siedzisz cały dzień i nie masz praktycznie nic.

2sbu2dv.png

Opublikowano

Proponuje zmienić czas zadań na 1sekundę, skoro są jakieś problemy z grzybkami.

Opublikowano

Proponuje zmienić czas zadań na 1sekundę, skoro są jakieś problemy z grzybkami.

Nie ma żadnych problemów :)

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Ludzie ja też spać muszę, zrozumcie :P

 

 

Maga dalej robię bo ma tyle bugów że głowa mała i testuje go na PBT. Co do wc to timer zmienie i będzie ok.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Ludzie ja też spać muszę, zrozumcie :P

 

 

Maga dalej robię bo ma tyle bugów że głowa mała i testuje go na PBT. Co do wc to timer zmienie i będzie ok.

daj jakieś grzybki ;D

Opublikowano

o 14:00 dam każdemu :) Ale mniejszą ilość niż zawsze bo zbieramy na maszyne lepszą bo zaraz będzie 1000 użytkowników :P

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

o 14:00 dam każdemu :) Ale mniejszą ilość niż zawsze bo zbieramy na maszyne lepszą bo zaraz będzie 1000 użytkowników :P

jak naprawisz maga to zacznę grać bo na razie nudzi mi się na magu jak i zwiadzie

Opublikowano

Teraz sprawdź czy działa bo timer coś szwankuje.

Dalej nic :/

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...