Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Teraz sprawdź czy działa bo timer coś szwankuje.

Dalej nic :/

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jest tu jakiś bot bo nie wierze że nie którym chciało się klikać 6800 razy misje ...

 

wystarczy lekko pomyśleć i edytować plik sfbota na nasz serwer i działa.

 

 

 

Za chwile wam to zrobie, dajcie mi kilka minutek

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

wystarczy lekko pomyśleć i edytować plik sfbota na nasz serwer i działa.

 

 

 

Za chwile wam to zrobie, dajcie mi kilka minutek

właśnie edytowałem ale nie działa :)

Opublikowano

testowałem i działa. Ale niestety tego nie idzie wyłapać i zablokować.

zedytowałem server.sfb i nie działa więc nie wiem jak to zrobiłeś o.O jak możesz wyśli na pw chociaż pewnie tego nie zrobisz xD

Opublikowano

Ja już wkońcu nie wiem czy lochy gildyjne i ataki działają. 24h i nadal pisze atak nie możliwy.

 

 

Na PBT działają ;o ktoś ma taki problem jeszcze?

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Scoo może najpierw zajmiesz się tym Magiem który miał być dzisiaj zrobiony ;p?

Potem te lochy, wc i gildie.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

lochy gildijne nie działaja!


znalazłem buga :PP
robisz gildie 1lv rajesz 9999999 grzybkow i skarbiec jest pelen grzybkow
a postac ma grzyby w minusie !

Opublikowano

lochy gildijne nie działaja!

znalazłem buga :PP

robisz gildie 1lv rajesz 9999999 grzybkow i skarbiec jest pelen grzybkow

a postac ma grzyby w minusie !

 

No i za to są bany :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Scoo ! :P


1.Mag
2.Odbuguj wszystkim Wieże i WC(Szczególnie mi wieże, bo od wczoraj expie w karczmie...)
3.Grzybki miały być o 14 ;)

 

 

Najlepiej wyłącz na chwile serwa, ogarnij i git.

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Scoo ! :P

 

 

1.Mag

2.Odbuguj wszystkim Wieże i WC(Szczególnie mi wieże, bo od wczoraj expie w karczmie...)

3.Grzybki miały być o 14 ;)

 

 

Najlepiej wyłącz na chwile serwa, ogarnij i git.

 

1. Robie.

2. Zrobie xD

3. Przecież dałem :D

 

 

 

//pisałem żeby wykorzystać do dzisiaj grzybki w którymś tam poscie ;x

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Heh, grałem wczoraj, wbiłem 14lv i eq zrobiłęm, a dzis wchodze i nie mam całego eq... nick - vPaN

by Neosieł

Opublikowano

1. Robie.

2. Zrobie xD

3. Przecież dałem :D

 

 

 

//pisałem żeby wykorzystać do dzisiaj grzybki w którymś tam poscie ;x

 

No ale żeby z 1,5k wywalić na 500 ? Jaka ro sprawiedliwość ?

175001456602037225492.gif

Opublikowano

No ale żeby z 1,5k wywalić na 500 ? Jaka ro sprawiedliwość ?

 

To nie moja wina ;x

 

Skrypt po prostu jest na serwerze który co 5h wyrównuje do 500.

 

 

 

@@@@ Czytajcie prosze posty wcześniejsze...

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...