Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zbufujcie tego maga tak, żeby był lepszy od archera... Tak to kładę wojów/magów +10lv+, a archere takie op są, że -20 mnie kładą...
 

Sco zapraszam, rób maga i wbij do top 30 bez dodawania sobie itemów itp.
 
Przy okazji zapraszam do gildi MPCTEAM, minimum 150lv ( najlepiej łucznik bo op ), pw do jugens22

 

Lub do mnie, nick "juri".

Opublikowano

1 000 000 000 idzie nabić w 30/40 minut na tym poziomie a jest to 1000 staty bo max to 10 milionów jest, pozniej sie nie zwieksza

Opublikowano

Ciekawe jakim cudem 1 w top ma 7000 ponad w podstawie !?? admin mu dodaje hajs

 

Nie żartuj po prawie spadłem z krzesła :P

 

Już próbuję robić tego waszego maga :P

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Jak mag nie zacznie w lochach pierwszy i nie wejdzie minimum 3x kryt przegrana bo ma w chu mało hp

dokładnie ja ledwo co w lochach dawałem rade .... została mi wieża i 10/10 13.piętro bo za mało hp miałem a jemu zostaje połowa

Opublikowano

Mag jest dobry tylko w 1-9 lochach, tak jest nawet na pl'u wiec nie przesadzajcie -.- pozniej w wiezy i 10+ lochach to dno

Opublikowano

Mag jest dobry tylko w 1-9 lochach, tak jest nawet na pl'u wiec nie przesadzajcie -.- pozniej w wiezy i 10+ lochach to dno

każdy mag rozwala zwiada na luzie ... a tu to patola dlatego gram też zwiadem

Opublikowano

Grałeś na pl i miałeś większy niż 200 lv ? Wątpię

Mag ma za mało hp i za słaby dmg, kryt wchodzi raz na 5-6 hitów jak dobrze pójdzie ...

Zobaczcie kur topke jak wygląda, łucznik w lochach jest o wiele lepszy

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

nie dość że magiem się tak trudno EXPI to jeszcze takie gówno ... NADAL ZWIAD UNIKA ATAKÓW MAGA A TO JEST NADAL GÓWNO ...

 

Chodzilo mi o hp maga =,=

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Dalej ma za mało hp, sco mogę Ci podać passy do mojego konta i sprawdź jak dajesz radę w lochach z bardzo dobrym eq. Mam 180 prawie

Weź łucznika 160 i zobaczysz, że jest o wiele dalej w lochach

 

Naprawicie go czy nie ?

Bo nie wiem czy robić łucznika

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Dalej ma za mało hp, sco mogę Ci podać passy do mojego konta i sprawdź jak dajesz radę w lochach z bardzo dobrym eq. Mam 180 prawie

Weź łucznika 160 i zobaczysz, że jest o wiele dalej w lochach

 

Nie trzeba podawać. Testuje właśnie przeliczniki.

 

 

Teraz jak jest?

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

nie dość że magiem się tak trudno EXPI to jeszcze takie gówno ... NADAL ZWIAD UNIKA ATAKÓW MAGA A TO JEST NADAL GÓWNO ...

uniki widzisz tylko jak KTOŚ cie atakuje i przeczytasz tą walke z poczty.. tak to jest normalnie

Opublikowano

Kolejny bug.

 

W karczmie :)

 

Na guziku jest "Pomin 5" - 5 grzybów

Po kliknięciu zabiera tylko 1 grzyba

siemapng_nqrewqw.png

Opublikowano

zaatakowałem 252lvl zwiada i pół hp mu zostało AHA a staty słabsze od moich pozdro kolesie się atakują mnie i topke wbijają jak miło

Opublikowano

Dalej gówno, dobra robię łucznika i zapewne w godz 200lv.

Kolega z gildii w godz 200 lv zwiadem, ja wystartowałem tak samo i miałem 130 lv, gdzie tu logika ?

 

Albo dajecie mu więcej hp i więcej kryta, albo większy dmg na hit ...

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Kolejny bug.

 

W karczmie :)

 

Na guziku jest "Pomin 5" - 5 grzybów

Po kliknięciu zabiera tylko 1 grzyba

 

Dzieki, zapomniałem zmienić.

 

 

zaatakowałem 252lvl zwiada i pół hp mu zostało AHA a staty słabsze od moich pozdro

Czyli dalej testuje

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

szlv6m.jpg

 

Ten ss mówi wszystko na temat maga. Jest do dupy. Buff'a proszę.

Opublikowano

Dalej gówno, dobra robię łucznika i zapewne w godz 200lv.

Kolega z gildii w godz 200 lv zwiadem, ja wystartowałem tak samo i miałem 130 lv, gdzie tu logika ?

 

Albo dajecie mu więcej hp i więcej kryta, albo większy dmg na hit ...

wiesz ile ja musiałem expić mojego maga 252lvl to jest patologia nie daje sobie rady wgl w lochach

Dzieki, zapomniałem zmienić.

 

 

Czyli dalej testuje

teraz to dopiero go zniszczyłeś ...

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...