Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Było o tym myśleć na początku. Na misjach bardzo dużo hajsu leci. CI co grają od początku mają po 5.5k w podstawie, a nowi gracze ledwo 2k dobiją ...

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Ale był restart kont i oni to nabili w zaledwie pół dnia :)

 

A funkcja pomiń wróciła ale modyfikujemy ją.

W pół dnia, ale pomijając misje cały czas. zobacz na top 1, który ma 7k w podstawie ataku prawie. Nowi gracze nie ma mowy, że tyle wbiją bez pomiń. 25 grzybów to przegięcie. Jak już pisałem było myśleć na samym początku, a nie teraz utrudniać grę nowym.

Opublikowano

Pomiń za 25 grzybków ? No kur bez przesady, nie dość, że niektórzy grzyba nie mają to jeszcze daliście tyle ...

Nie zabiera 1 tylko 25, pewnie dostałeś z misji ...

No chyba widze czy dostaje czy nie ;]

Teraz już dobrze.

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Chcecie napierdzielac karczme co 2 sek i wbijac 600 w 2 dni? Serio?

Opublikowano

LOL Wy serio chcecie pograc 1-2 dni i skonczyc gre bo " nie bedzie co robic " Żart.

Opublikowano

LOL Wy serio chcecie pograc 1-2 dni i skonczyc gre bo " nie bedzie co robic " Żart.

Ale kurwa mać za przeproszeniem myśli się o takich rzeczach na samym początku. Zobacz na top 1 gracza. Dogonienie go ze statami jest już nie możliwe.

Opublikowano

Trochę "hardu" musi być :) A i liczę że nowe osoby na serwerze podbiją topkę.

 

 

Ps. Funkcja pomiń za 5 grzybków = częste eventy dla was :)

 

up: możliwe. Czekam na współwłaściciela i będzie miał każdy równe szanse.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Trochę "hardu" musi być :) A i liczę że nowe osoby na serwerze podbiją topkę.

 

 

Ps. Funkcja pomiń za 5 grzybków = częste eventy dla was :)

Liczysz, że nowe osoby podbiją topkę? Śmiech na sali... zobacz sobie na statystyki graczy, którzy grają od samego początku. Cztery słowa: Nowi są bez szans.

Opublikowano

Róbta co chceta , teraz sie ciesza ze pomijaja czas misji i areny , potem za 2 dni bedzie  " Ale kijowa Administracja , nie mam juz co robic , wbilem max lvl ".

Opublikowano

Nie wiem jak wam, ale mi kosztuje 25 grzybków ;3

Odswież

Liczysz, że nowe osoby podbiją topkę? Śmiech na sali... zobacz sobie na statystyki graczy, którzy grają od samego początku. Cztery słowa: Nowi są bez szans.

Od "samego początku" Czyli od dzisiaj ;)

1357577137-U262310.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...