Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Liczysz, że nowe osoby podbiją topkę? Śmiech na sali... zobacz sobie na statystyki graczy, którzy grają od samego początku. Cztery słowa: Nowi są bez szans.

 

Ja wiem co planuję więc jak mówię że nowi będą mieli szansę to tak będzie i koniec kropka.

 

 

Jakby były wątpliwości/pomysły co do przycisku pomiń to pisać tutaj chętnie rozpatrzę :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Trochę "hardu" musi być :) A i liczę że nowe osoby na serwerze podbiją topkę.

 

 

Ps. Funkcja pomiń za 5 grzybków = częste eventy dla was :)

 

up: możliwe. Czekam na współwłaściciela i będzie miał każdy równe szanse.

 

 

Chcesz być w topce zrób to co w ramce :D

UJVoQXP.jpg

Chcesz sobie popykać bez stresu :D

Wejdż tu : http://www.mpcforum.pl/topic/1206813-sf-serwer-game/

Opublikowano

@ScoTube

 

Wszedłeś na grząski grunt bo większość graczy sf to małolaty które chcą się pobawić i oderwać od globala.

Jedyną opcją jaką widzę to tak jak pisałem wyżej postawić dwa serwery i dodawać update jak się go dopracuje. Zobacz co się dzieje w temacie jak coś zmienisz nie po ich myśli ;-)

 

Zobacz ile rozdałeś od wczoraj

U5U1GfY.png

A teraz pomyśl że nowy gracz nie startuje z tym.

7a89af046e173a8ae6c44811ba963383173.245.

Opublikowano

Powie mi ktoś co to jest i jak tego użyć ?

 

7l2e0v.jpg

 

PS. troszku lipa z tym 5 za pomijanie :/

 

Wrzucasz na postać i odblokowują się lochy

 

 

 

Pójdę po waszej myśli i dam za 1 grzybka jeżeli chcecie :)

 

 

 

Chyba czas pracę zacząć nad s2...

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Jak wykonuje sie ostatniego bossa z danych lochow nie otrzymuje sie zadnego artefaktu, tu powinno byc 100% szansa na zdobycie a dla urozmaicenia naprawde jakis dobry artefakt .

Opublikowano

Widzę dalej pełno magów w top 30 GJ

ja mam tego maga 250+ coś ale nie gram bo jest taki słaby że to masakra dlatego zaczynam zwiadem po prostu ma za mało HP

 

PS

nie rób s2 nie opłaca się na razie ;)

Opublikowano

Nie da rady zrobić wcześniej tych lochów gildyjnych?

 

24 godziny trzeba od zalozenia gildii

 

 

 

Widzę dalej pełno magów w top 30 GJ

 

Trzeba grać dobrze magiem to wtedy jest się w topce. Chyba zrobie konto specjalne i udowodnię że da radę magiem wbić się do topki.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Wrzucasz na postać i odblokowują się lochy

 

 

 

Pójdę po waszej myśli i dam za 1 grzybka jeżeli chcecie :)

 

 

 

Chyba czas pracę zacząć nad s2...

 

Dziękuje 

 

A co ty na to żeby zrobić jeden serwer Full easy takie do zabawy, a 2 hard ? Tylko lepszy od globala pod względem eventów ?

175001456602037225492.gif

Opublikowano

Dziękuje 

 

A co ty na to żeby zrobić jeden serwer Full easy takie do zabawy, a 2 hard ? Tylko lepszy od globala pod względem eventów ?

 

Bardzo dobry pomysł ale muszę ogólnie zrobić pliki drugie a na serwerze 1 muszę napisać skrypt który doładowuje automatycznie wam grzybki.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

24 godziny trzeba od zalozenia gildii

 

 

 

 

Trzeba grać dobrze magiem to wtedy jest się w topce. Chyba zrobie konto specjalne i udowodnię że da radę magiem wbić się do topki.

ja jestem w topce magiem ale mówię ci że on sobie nie radzi w wieży ma za mało HP i dlatego nim już nie gram tylko tyle że wejdę zabije kilka osób i jestem w topce

Dziękuje 

 

A co ty na to żeby zrobić jeden serwer Full easy takie do zabawy, a 2 hard ? Tylko lepszy od globala pod względem eventów ?

słaby pomysł ponieważ najpierw niech zrobią dobrze ten a potem niech się biorą za 2

Opublikowano

ja jestem w topce magiem ale mówię ci że on sobie nie radzi w wieży ma za mało HP i dlatego nim już nie gram tylko tyle że wejdę zabije kilka osób i jestem w topce

 

Pomyślę coś o hp dodatkowym dla niego. Po prostu przeliczniki zwiększę.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Pomyślę coś o hp dodatkowym dla niego. Po prostu przeliczniki zwiększę.

Mam nadzieję bo kolega 2x up ma rację ;x

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

Kryt na magu za słabo wchodzi ...

 

Dajcie temu magowi więcej hp i trochę kryta, bo mam wrażenie, że 25% ma

 

Wszyscy piszą, że mag słaby, ale dalej macie swoją teorie, w top 30 ile magów jest ? 3 ?

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Zrob s2 , mniejszy exp , i  to co pisalem :)

nie opłaca robić się S2 na razie niech naprawią bugi itp

 

no MAG jest za słaby i to o wiele na chwile obecną

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...