Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Dnalop: daj ss tam gdzie maga ciosy sa blokowane proszę :)

 

 

 

A co do lagów to testowałem system sms i jednak nie będzie póki co bo wywołuje lagi. A jak juz dodamy to i tak będzie wszystko szło na hosting.

mag ma trudno w lochach coś :D w 13.piętro mam 10/10 trudno magowi zabić zaw kogo atakuje to przegrywam mam za mało hp i wgl nie unika

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

panie administratór odblokuje mi pan wc bo mam 245 lv i wgl klucz mi nie dropi! mój nick to NoFe4R

Opublikowano

Czemu nic nie pokazuje mi się w zbrojowni ?

 

refresh strony i będzie okej.

 

panie administratór odblokuje mi pan wc bo mam 245 lv i wgl klucz mi nie dropi! mój nick to NoFe4R

 

Za chwile.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

ciężkie życie maga na tym serverze nie wiem czy nie zrobić sobie kogo innego ...

Nwm po co spamujesz ciągle -.-

Jak jest ciężko to zrób sobie woja..

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Chcialbym z calego serca pozdrowic zalozycieli serwera , dzieki Wam stracilem jakies 5h zycia ;) Polowe tego czasu uzylem na losowanie eq u handlarzy , a Wy dzis sobie je usuneliscie. I 1500 grzybkow ma mi oddac ponad 2h losowania eq ? #dysmozgia . Na poczatku bylo przyjemnie , potem wszystko spiepszyliscie .
Tracicie gracza , elo ;)

Opublikowano

ciężkie życie maga na tym serverze nie wiem czy nie zrobić sobie kogo innego ...

 

Na każdym*

 

 

Właśnie kombinuję z wieżą aby zapisywały się przedmioty może dzisiaj dam update.

 

 

 

Chcialbym z calego serca pozdrowic zalozycieli serwera , dzieki Wam stracilem jakies 5h zycia ;) Polowe tego czasu uzylem na losowanie eq u handlarzy , a Wy dzis sobie je usuneliscie. I 1500 grzybkow ma mi oddac ponad 2h losowania eq ? #dysmozgia . Na poczatku bylo przyjemnie , potem wszystko spiepszyliscie .

Tracicie gracza , elo ;)

 

 

Skoro my mamy dysmózgie to w takim razie co ty masz? 5 godzin życia na losowanie? to gratuluje jak dobre przedmioty wypadają w góra 20 min.

 

Trudno że tracimy na twoje miejsce przyjdą inni którzy są warci tej gry i serwera, pozdrawiam i żegnam.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Chcialbym z calego serca pozdrowic zalozycieli serwera , dzieki Wam stracilem jakies 5h zycia ;) Polowe tego czasu uzylem na losowanie eq u handlarzy , a Wy dzis sobie je usuneliscie. I 1500 grzybkow ma mi oddac ponad 2h losowania eq ? #dysmozgia . Na poczatku bylo przyjemnie , potem wszystko spiepszyliscie .

Tracicie gracza , elo ;)

Nie tylko Tobie skasowali, nie płacz.

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Nie tylko Tobie skasowali, nie płacz.

Nie placz? Nie chodzi o to , chcialem w pewien sposob pokazac tym debilom , ze jak beda sluchali typow ktorzy caly czas prosza o jakies zmiany , dmg maga , dmg zwiada albo jakies grzyby to predzej czy pozniej straca wszystkich graczy , bo przez to robi sie najwieksze zamieszanie . Nie sadzisz ? ze ktos napisze ze mu cos nie pasuje i nagle leci reset eq? Dziecinada troche ;p

Opublikowano

Przepraszam ale czy było kasowanie kont? To tylko postać ale pytam bo wczoraj zrobiłem, postać pograłem, wypiłem JEDNO piwo a dziś pasy mi nie wchodzą :D

Teraz nie wiem czy tak się skułem że pasów zapomniałem czy czyszczenie było.

2sbu2dv.png

Opublikowano

Nie placz? Nie chodzi o to , chcialem w pewien sposob pokazac tym debilom , ze jak beda sluchali typow ktorzy caly czas prosza o jakies zmiany , dmg maga , dmg zwiada albo jakies grzyby to predzej czy pozniej straca wszystkich graczy , bo przez to robi sie najwieksze zamieszanie . Nie sadzisz ? ze ktos napisze ze mu cos nie pasuje i nagle leci reset eq? Dziecinada troche ;p

 

Po 1. Szanujemy zdanie graczy i nie robiliśmy restartu kont na podstawie jednego użytkownika - było głosowanie

Po 2. Zachowujesz się teraz sam jak "dziecinada" tym co piszesz.

Po 3. My jako administracja wykorzystamy każdy pomysł dobry gracza aby innym było lepiej na serwerze.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Przepraszam ale czy było kasowanie kont? To tylko postać ale pytam bo wczoraj zrobiłem, postać pograłem, wypiłem JEDNO piwo a dziś pasy mi nie wchodzą :D

Teraz nie wiem czy tak się skułem że pasów zapomniałem czy czyszczenie było.

Oczywiscie ze bylo , garstce graczy sie cos nie spodobalo i odrazu konta usuniete ;)

 

 

@up

 

Szanujecie zdanie graczy , i wykorzystujecie kazdy dobry pomysl? Blad.

Wykorzystujecie KAZDY pomysl , po prostu nie macie swoich .

Opublikowano

Nie placz? Nie chodzi o to , chcialem w pewien sposob pokazac tym debilom , ze jak beda sluchali typow ktorzy caly czas prosza o jakies zmiany , dmg maga , dmg zwiada albo jakies grzyby to predzej czy pozniej straca wszystkich graczy , bo przez to robi sie najwieksze zamieszanie . Nie sadzisz ? ze ktos napisze ze mu cos nie pasuje i nagle leci reset eq? Dziecinada troche ;p

Wiesz, ten server stoi chyba od wczoraj i wiadomo, że trzeba ogarnąc i na początku będą resy.

A, że ktoś cały czas prosi o grzyby itd to nie ich wina.

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Na każdym*

 

 

Właśnie kombinuję z wieżą aby zapisywały się przedmioty może dzisiaj dam update.

 

 

 

 

 

Skoro my mamy dysmózgie to w takim razie co ty masz? 5 godzin życia na losowanie? to gratuluje jak dobre przedmioty wypadają w góra 20 min.

 

Trudno że tracimy na twoje miejsce przyjdą inni którzy są warci tej gry i serwera, pozdrawiam i żegnam.

 

 

Może on na 1lvl'u chciał mieć staty 10 do wszystkich ? -.-

Opublikowano

Oczywiscie ze bylo , garstce graczy sie cos nie spodobalo i odrazu konta usuniete ;)

 

 

@up

 

Szanujecie zdanie graczy , i wykorzystujecie kazdy dobry pomysl? Blad.

Wykorzystujecie KAZDY pomysl , po prostu nie macie swoich .

 

Spoko znaczy się nie mam jeszcze problemów z alkoholem :D Serwer cały czas beta?

2sbu2dv.png

Opublikowano

Wiesz, ten server stoi chyba od wczoraj i wiadomo, że trzeba ogarnąc i na początku będą resy.

A, że ktoś cały czas prosi o grzyby itd to nie ich wina.

Owszem , rozumiem to ze serwer stoi od wczoraj i trzeba wszystko ogarnac , ale na biezaco? Reset postaci po 1-2h gry? dobre :D

Nie sadzisz ze korzystniej dla wszystkich bylo by zaplanowanie paru rzeczy , i zrobic wszystkie na raz niz na biezaco usuwac konta/eq/ ?

 

 

@ScoTube

 

nie zauwazylem tam tego posta na gorze , dlatego teraz Ci odpisze. Jakim cudem to ja moge miec dysmozgie skoro to Ty nie potrafisz nawet czytac? xD Napisalem ze gralem okolo 5 godzin a polowe tego czasu losowalem itemy ;) Zegnam

 

@4M4DIQ

 

Bardziej mi chodzilo o itemy zrecznosc +wytrzymalosc zamiast artefaktow sherlocku ;)

 

 

Opublikowano

Owszem , rozumiem to ze serwer stoi od wczoraj i trzeba wszystko ogarnac , ale na biezaco? Reset postaci po 1-2h gry? dobre :D

Nie sadzisz ze korzystniej dla wszystkich bylo by zaplanowanie paru rzeczy , i zrobic wszystkie na raz niz na biezaco usuwac konta/eq/ ?

 

W sumie to nie mamy o czym dyskutować bo i tak do niczego to nie dojdzie.

 

Nie grasz, nie będziesz grać - wyjdź z tematu :) My już zadbamy o graczy i ich bezpieczeństwo kont :)

 

 

Przyznam że spora część grafik mi się nie załadowuję http://scr.hu/0cgo/ov4ll

 

 

Dobra załadowały się chociarz czekałem z 20 minut ale teraz są wszystkie nawet jak się na nowo zaloguje ;)

 

Zawsze tak jest na początku, po prostu grafiki ci się ściągają.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

O nawet niewiedziałem że dostane tak szybko grzyby Dziękuje 

 

Macie 4 nowych graczy tylko wbiją na TS :D

Podaj adres ip na priv to moze z kumplami wpadniemy do was :D

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...