Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak mógł wbić w godzine 200 lvl? To jest niemożliwe... 


To, że jest lepszy to nie znaczy, że ma lepszy przelicznik expa..

x4Ctt7j.png

LONG.LIVE.A$AP !

 
Opublikowano

https://www.youtube.com/watch?v=0QjrOhRZeLc walka z magiem.. gdzie tu uniki widzisz? chyba tylko jak przeczytasz walke z poczty.. + buguje sie jak kogoś zaatakujesz to tak jakby on ciebie zaatakował i raport nawet do cb idzie ..

 

I bardzo fajnie tutaj widać, po ile kur łucznik ściąga magowi, a ile on mu z paska.

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


Opublikowano

Dzieki, zapomniałem zmienić.

 

 

Czyli dalej testuje

 

Nie dostane nagrody za napisanie buga?... -,-

siemapng_nqrewqw.png

Opublikowano

tera 200 lv w godzine ne wbijesz.. gdybys przez noc grał to tak, tera nie ma bata, ja od 14 gram i dopiero o 19 miałem 250 lvl...

Opublikowano

Nie dostane nagrody za napisanie buga?... -,-

Pisałem żeby na forum pisać o takich sprawach to wtedy dodam. Ponieważ tutaj posty znikają w ułamkach sekundy.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

było mówione ze zeby bylo sprawiedliwie juz nie ma grzybow za pisanie bogow -.- ale ok xD

 

Za znalezione chodziło. Współwlaściciel zle wytlumaczyl. :P

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Za znalezione chodziło. Współwlaściciel zle wytlumaczyl. :P

zrób sobie maga jak chcesz i się przekonasz co to za gówno jest ...

Opublikowano

Dzisiaj ogarniemy maga !

Od dzisiaj wprowadzamy system SmS(wszystko na forum) Musimy zarabiać na serwer... Widzicie sami jak sie rozwija nasz mały potwór :) Chce cały czas kupować lepsze maszynki.

273511408998783345728.png
Opublikowano

Całą noc dzisiaj będę robił tego maga aż uda mi się.

to rób teraz ja będę testował puki mam czas

Dzisiaj ogarniemy maga !

Od dzisiaj wprowadzamy system SmS(wszystko na forum) Musimy zarabiać na serwer... Widzicie sami jak sie rozwija nasz mały potwór :) Chce cały czas kupować lepsze maszynki.

jeżeli zrobicie z tego typowego P2W to raczej wam się nie uda :D

Opublikowano

dlatego dalismy tak by to było mało opłacalne :) A Czasami ktos moze wyslac tego smsa za 60 gr :)

co fakt to fakt lepiej rób maga i pisz na forum tutaj to będę sprawdzał ;) na razie ide na zwiada bo to sensu nie ma

Opublikowano

to rób teraz ja będę testował puki mam czas

jeżeli zrobicie z tego typowego P2W to raczej wam się nie uda :D

 

Myślimy nadal nad tym systemem sms. Ale też ciężko zakładać cały czas z własnej kieszeni. Zrozumcie nas trochę :)

 

Ciężko zrobić bez p2w bez grzybków. Ale chyba znajdziemy złoty środek aby udało się :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

co fakt to fakt lepiej rób maga i pisz na forum tutaj to będę sprawdzał ;) na razie ide na zwiada bo to sensu nie ma

Skoro Sco napisał że bedziemy robić w nocy to zrobimy :)

273511408998783345728.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...