Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

 

 
Ta gra jest dziwna, porównajcie statystyki, zaatakowałem Farexa 3x i pomimo tego, że dominuję jeżeli chodzi o staty, to przegrałem każdą walkę. :P

 

no właśnie XDD ten farex coś unika za często hmm podejrzane i na dodatek praktycznie zawsze mu zostaje połowa hp

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

no właśnie XDD ten farex coś unika za często hmm podejrzane i na dodatek praktycznie zawsze mu zostaje połowa hp

Patrzcie na jego zręczność i siłę - to także czynnik odpowiadający za walkę :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

 

 
Ta gra jest dziwna, porównajcie statystyki, zaatakowałem Farexa 3x i pomimo tego, że dominuję jeżeli chodzi o staty, to przegrałem każdą walkę. :P

 

Może wali ci cały czas krytami?

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Siła pomaga w walce z wojownikami - nie z zwiadowcami. Co do zręczności, to ja mam 15k, a on 12k, czy widać różnicę? :-)

 

Czyli jak on ma 12k to mu mniej bijesz o jakiś tam % :)

 

Także patrzcie na krytyk.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

50% vs 50% było, no ale trudno, gram dla zabawy - nie dla rankingu. Tak tylko pytam, bo trochę to dziwne. :P

 

PS. Skąd osoba o nicku 'Tanker' ma tarczę 50%, gdzie reszta wojowników ma 25%?

Opublikowano

Lochy nie działają mam klucz do zbieszczonych katakumb i pisze ze nie posiadam klucza do nich , prosze o grzybki :)  Nick : Yahamasu

wszystko działa o.O

Opublikowano

Lochy nie działają mam klucz do zbieszczonych katakumb i pisze ze nie posiadam klucza do nich , prosze o grzybkmi :)  Nick : Yahamasu

Musisz go naniesc na siebie -.-"

1357577137-U262310.png

Opublikowano

a pozatym chyba wyszukiwarka graczy nie działa albo mi sie wydaje nick bizkit92


Czyli te lagi nie występują tylko u mnie? Bo nie da się grać praktycznie. 

Też mam lagi i brat tez ;d

logoxbt.png
Opublikowano

50% vs 50% było, no ale trudno, gram dla zabawy - nie dla rankingu. Tak tylko pytam, bo trochę to dziwne. :P

 

PS. Skąd osoba o nicku 'Tanker' ma tarczę 50%, gdzie reszta wojowników ma 25%?

 

Nie usunelismy mu ;x Zaraz sie zrobi.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Elo, gram w to pierwszy raz. Licząc że to wasz serwer dostane coś ? 

 

Jak ogarne troszku gre to może was wspomóc finansowo SMS :) 

 

Jak coś to w grze nick Gajos

175001456602037225492.gif

Opublikowano

juz lagsów nie ma, to przez te zmiany w karczmie te lagi, i powiedz mi dlaczego kluczyku nie mam z wc, miałem gdzies na 110 lv tylo raz, ale wybralem cos innego i do tej pory nie mam a mam juz 245 lv

Opublikowano

Dnalop: daj ss tam gdzie maga ciosy sa blokowane proszę :)

 

 

 

A co do lagów to testowałem system sms i jednak nie będzie póki co bo wywołuje lagi. A jak juz dodamy to i tak będzie wszystko szło na hosting.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...