Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

to rób teraz ja będę testował puki mam czas

jeżeli zrobicie z tego typowego P2W to raczej wam się nie uda :D

Jeszcze go pośpieszaj... lepiej niech robi dłużej i żeby było dobrze.

1357577137-U262310.png

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Hmm no serwer godny uwagi + dla was ;D a mam prosbe,daloby rade zarzucic grzybkami ?? ponieważ 250 na start trochę słabo.. później eq.. :x dzięki z góry :)

-_-_-Shadow LC-_-_-



Gildia: AllStars


Nick: Tivee


Level: 185



Opublikowano

Serwer byłby fajny, gdyby nie te ciągłe restarty. Jak będzie kolejny restart to nie mam zamiaru zaczynać już od nowa grać po raz któryś z kolei.

like_me_on_facebook.png

facebook.com/vershydesign

Opublikowano

Sco, miałeś zwiększyć limit itemów wrzucanych do toalety.. 1 dziennie to mało ;d

Opublikowano

Sco, miałeś zwiększyć limit itemów wrzucanych do toalety.. 1 dziennie to mało ;d

Niee ja moge nawet 3 razy a o do gildi to dzialajo ataki czy nie odpisz ktos !!!

Opublikowano

Sco, miałeś zwiększyć limit itemów wrzucanych do toalety.. 1 dziennie to mało ;d

 

Dzieki za przypomnienie bo mam taki zawał głowy że hoho.

 

 

Admin dzila walka gildi czy nie bo z tego co widze to nie

 

Trzeba czekać 24h od założenia gildii bo coś kombinowałem z skryptami.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Dzieki za przypomnienie bo mam taki zawał głowy że hoho.

 

 

 

Trzeba czekać 24h od założenia gildii bo coś kombinowałem z skryptami.

No ja juz czekalem i pierw pisalo ze trzeba czekac ok czekalem a teraz pisze ze niemana atakowac ???

Opublikowano

Nie wiem czy błąd, ale raczej nie sprzyja graczom :P Mając 5 poziom na arenie pokazuje mi graczy z levelami 15-30...

img.jpg

Opublikowano

Zobaczcie czy działa. Jak ktoś użył dzisiaj już raz to wątpię że może następne 9

 

Bo to się zeruje o 0:00 i wtedy można.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Zobaczcie czy działa. Jak ktoś użył dzisiaj już raz to wątpię że może następne 9

 

Bo to się zeruje o 0:00 i wtedy można.

szkoda

Opublikowano

Zobaczcie czy działa. Jak ktoś użył dzisiaj już raz to wątpię że może następne 9

 

Bo to się zeruje o 0:00 i wtedy można.

 

Nie da sie jeszcze uzywac, trzeba czekac do tej 0;00

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...