Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

No kur zobaczcie na papierach co widać, łuk ma lepszy dmg i więcej hp.

Dziękuje do widzenia.

Widze, że ładnie was to boli..

1357577137-U262310.png

  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

No kur zobaczcie na papierach co widać, łuk ma lepszy dmg i więcej hp.

Dziękuje do widzenia.

 

Nie ma, teraz ma dobrze. Zobacz jaki ty masz lvl a jaki ludzie w topce.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

1. Itemki zostały skasowane każdemu bez wyjątku. Widocznie kupili.

2. Postacie zostały zbalansowane tak jak na globalu. Mnożnik jest w porządku.

3. Łuk na 260 ma takie same DMG jak mag na 160

Opublikowano

NO BO KUR MAG NIE DAWAŁ RADY W LOCHACH, MIMO, ŻE MIAŁ TAKI SAM LV

dokładnie ja mam największy lvl maga i to widzę mamy za mało hp ...

Opublikowano

dokładnie ja mam największy lvl maga i to widzę mamy za mało hp ...

Wydaje mi sie, czy Ty sie kurwa cały czas chwalisz tym, że masz najwiekszy lvl maga?

Może w złe staty idziesz...

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Wystraczy dobrze rozkładać statystyki i mieć pojęcie o grze SFGame. To będziecie dobrzy :)

wreście mogę robić lochy normalnie ;0 jest git :D

Opublikowano

wreście mogę robić lochy normalnie ;0 jest git :D

 

Przynajmniej jeden zadowolony :)

 

 

Tak jak pisałem - Wszystko jest zbalansowane.

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

I tak wojownik jest zbyt silny, przecież tego ubić się nie da. :)

No tutaj sie zgodze, woj praktycznie co 2 moją strzałe blokuje.

1357577137-U262310.png

Opublikowano

Woj jest taki silny , bo ma 50% szanse na blok , bazowe powinno byc 25%. Co do maga , jest tez jeden szkopol. Mozna uniknac jego atakow , co nie powinno miec miejsca.

Opublikowano

@Grafiese raczej już sie nie chwal kurwa bo nic ci to nie daje, huj nas to obchodzi który jestes. liczy się zabawa a nie aż tak bardzo duza rywalizacja.

 

@topic: szkoda ze itemy resniete : c

Opublikowano

Woj jest taki silny , bo ma 50% szanse na blok , bazowe powinno byc 25%. Co do maga , jest tez jeden szkopol. Mozna uniknac jego atakow , co nie powinno miec miejsca.

Czyli strzał łucznika można unikać ale ataków maga już nie? Bez sensu.

1357577137-U262310.png

Opublikowano

@Grafiese raczej już sie nie chwal kurwa bo nic ci to nie daje, huj nas to obchodzi który jestes. liczy się zabawa a nie aż tak bardzo duza rywalizacja.

 

@topic: szkoda ze itemy resniete : c

przepraszam :( chciałem tylko przez to powiedzieć że wbiłem taki lvl i wiem jak sobie radzi mag na wyższych lvl

Opublikowano

Nie wiem jak u innych ale u mnie nie działają mikstury :>

"Człowiek człowiekowi człowiekiem, a kiwi kiwi kiwi" ~ Paulo Coelho

Opublikowano

Czyli strzał łucznika można unikać ale ataków maga już nie? Bez sensu.

 A widziales , zeby na globalu mozna bylo unikac ataki maga ? Ziomeczku pograj pierw troche.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...