Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Pytania ?

 

y59sbw.jpgfvazr4.jpg

 

 

 

Sco o to, że ma taki sam dmg.

Mag ma jakiś zbudowany ten dmg bo mało biję strasznie.

W lochach łucznik radzi sobie bardzo dobrze, a mag ma zjeb dmg.

210k-270k na 120 lv ? Sco poprawisz mu w końcu ten dmg ?

Kur  no, łucznik 81 lv ma taki sam dmg jak ja na magu 120 lv, miał być buff i gdzie on jest ?

Mag nie radzi sobie w lochach, łucznik koksi

 

Czemu łucznik dalej ma więcej dmg niż mag ? Nawet w statystykach to widać, na 120 jest różnica 200k ...

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Cokolwiek tam wpiszę I tak jest Niedostępne ;/

 

 

 

 

attachicon.gifNazwa niedostępna.png  <--- Nie gryzie ;3

hasło pewnie za długie.

 

 

 

Sco o to, że ma taki sam dmg.

Mag ma jakiś zbudowany ten dmg bo mało biję strasznie.

W lochach łucznik radzi sobie bardzo dobrze, a mag ma zjeb dmg.

210k-270k na 120 lv ? Sco poprawisz mu w końcu ten dmg ?

 

Shibby grał przed chwilą i mówił że bardzo dobrze mag jest zbalansowany. Trzeba eq najpierw dobre mieć a także statystyki. To od was zależy a nie od serwera :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

W jaki sposób mogę zdobyć jakieś grzybki ?

W tej chwili 0 na koncie, więc karczma w sumie odpada bo trzeba zbyt długo czekać :)

Jeśli da radę chociaż z 20-30 na rozruch to był bym wdzięczny,

Nick: Mozart

 

Pozdrawiam

Opublikowano

Mam pomysł co zrobić z Magiem i to całkiem dobry :)

 

 

Dzisiaj po 13;00 będzie wszystko okej. A teraz idę spać :)

 

 

ps. już wiem gdzie popełniłem błąd.

 

Zwiadowcę dałem zamiast maga i dlatego ma taki dmg xD

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Opublikowano

Jezu reset zrobiliście nie każdy siedzi do 1 w nocy na kompie daj te grzybki bo teraz nie mam tych 500 ... kolesie mają po 257lvl o.O

Opublikowano

Jest jakaś szansa na odzyskanie hasła mojego..?

 

Zapomniałem go a przypominanie nie działa.

Opublikowano

Dobra jest wszystko GIT no ale łucznik to jest masakra nie dość że jakimś cudem unika maga to jeszcze taki dmg z dupy ma ... teraz mag to najsłabsza klasa a ja jestem najlepszym z magów WTF

Opublikowano

Kurwa, zapomniałem hasła. Moge jakoś konto odzyskać..?

Opublikowano

Na serwer trzeba tez miec pomysl , tu niestety go nie ma , pomijanie czasu misji i areny za grzyby.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...