Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Najlepszy prywatny serwer SFGame MythicalGames! Odkryj na nowo SFGame!


CheaterMan

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Ogolnie wam radze nie słuchac wiekszosci tych typow którzy sie tu wypowiadają , bo to przez nich robicie zamieszanie , zaplanujcie sobie coś sami i to realizujcie , a nie dajecie sobie włazić na głowe ;)

 

Człowieku, nie rozumiesz, że łucznik jest zbyt przesadzony, a mag biję mniej od niego ?

Zobacz sobie topkę, to potwierdzisz to co piszę. 

Masz, piękne hity maga z 5600 inta ...

http://scr.hu/2wtq/0r3dh

UggNk9.gif


ExMod WoT SP  ExLider MMT exMentor


http://www.twitch.tv/jugensik


  • Odpowiedzi 2,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Musicie poradzić sobie z czymś na czym wielu już poległo a mianowicie balans postaci.

Myślę że najprościej było by napisać generator który wygeneruje odpowiednie statystyki dla każdej klasy a następnie itemy

7a89af046e173a8ae6c44811ba963383173.245.

Opublikowano

 

Człowieku, nie rozumiesz, że łucznik jest zbyt przesadzony, a mag biję mniej od niego ?

Zobacz sobie topkę, to potwierdzisz to co piszę. 

Masz, piękne hity maga z 5600 inta ...

http://scr.hu/2wtq/0r3dh

Czlowieku myslisz ze zalozyciele tego serwa nie widza tego co ktos napisal? Nawalacie jak jakies dzieci z placzem o tego zwiada , nie wystarczy ze jedna osoba napisze a Oni rozwiaza problem?

Opublikowano

Nie róbcie z tego serwera - serwera globalnego, bo wtedy nie będzie sensu gry. Dajcie na start więcej grzybów, żeby było ciekawiej, bo tak to trochę lipa, znerfcie łucznika, lecz BEZ resetu postaci, ponieważ uważam, że wtedy osoby, które zdobyły większy poziom, zostaną poszkodowane. 

Opublikowano

Nie, bo to będzie bez sensu z lochami ...

Zmniejszcie po prostu dmg łucznikowi i oddajcie go magowi

To nie jest takie HOP SIUP tutaj musimy troszeczke pomyslec

__

Wlasnie staty probujemy dobre robic :) Mam nadzieje ze szybko nam wyjdzie

273511408998783345728.png
Opublikowano

STATY* nie doswiadczenie itd

Przecież napisałem o tym.

Wiadomo że tu każdy chce szybko nabic lv, zdobyć epiki no i napierdalać się po kilka tysięcy/set k a nie jakieś mizianie ;)

7a89af046e173a8ae6c44811ba963383173.245.

Opublikowano

Nie, bo to będzie bez sensu z lochami ...

Zmniejszcie po prostu dmg łucznikowi i oddajcie go magowi

Kurcze fan maga się znalazł

Grzyby się obraziły i przestały lecieć

Dobra już lecą :D

Ale zwiększcie szanse na grzyba :)

Steam: Worst


W CA od 19.07.2009


Na MPC od 16.08.2009

Opublikowano

Nie róbcie z tego serwera - serwera globalnego, bo wtedy nie będzie sensu gry. Dajcie na start więcej grzybów, żeby było ciekawiej, bo tak to trochę lipa, znerfcie łucznika, lecz BEZ resetu postaci, ponieważ uważam, że wtedy osoby, które zdobyły większy poziom, zostaną poszkodowane. 

Bez resetu xDD Ale beka Ci powiem , 30 lvle dostaly po 10kk zlota jest wporzo grajmy,

Opublikowano

Myślę nad restartowaniem postaci i każdy dostanie więcej golda i damy większy drop grzybków a także expa aby wyrównać straty. Co o tym myślicie?

 

 

 

a i na start 900 grzybkow :)

udyr_signature_2_by_janitsu-d82aykp.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...