Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

[Nieaktualny] AF Bot v0.2 (wyścigi multiplayer i singleplayer)


TheVolume

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

kiedy uruchamiam af bota wyskakuje mi komunikat "no connection" i adres jakiejs strony po czym program sam sie wyłącza wie ktoś w czym może być problem?

Najprawdopodobniej były jakieś problemy z połączeniem cheata. Sprawdź teraz - ja u siebie testowałem i wszystko działa jak należy.

HB5fLf7.png

  • Odpowiedzi 210
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Avast wykryl mi virusa...

Spokojnie, to nie jest wirus, antywirusy źle interpretują kod bota. Swoją drogą Avast to syf :)

 

Wyłącz antywirusa i pobierz bota jeszcze raz :)

Opublikowano

Zależy od tego ilu cheaterów oprócz nas jest aktualnie w grze (wywalają z lobby i opóźniają nam bocenie) ;)

Mi zalicza ok. 70 wyścigów przez ok. 8 godzin.

Ale jak teraz tego używam to ten hax wywala z lobby a po zakończonym wyścigu robimy "swoje" lobby i jesteśmy w nim pierwsi a więc nikt nas z lobby nie wywali :)

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

Ale jak teraz tego używam to ten hax wywala z lobby a po zakończonym wyścigu robimy "swoje" lobby i jesteśmy w nim pierwsi a więc nikt nas z lobby nie wywali :)

Nie ma czegoś takiego jak swoje lobby i nie ma określonej kolejki do zawodów.

Jeśli w lobby jest załóżmy 3 kickerów, a Ty byłeś "pierwszy" w pokoju, to nie oznacza, że Cię nie wywali ;) Kto ma szybsze łącze internetowe - ten kicknie wszystkich pierwszy.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Nie ma czegoś takiego jak swoje lobby i nie ma określonej kolejki do zawodów.

Jeśli w lobby jest załóżmy 3 kickerów, a Ty byłeś "pierwszy" w pokoju, to nie oznacza, że Cię nie wywali ;) Kto ma szybsze łącze internetowe - ten kicknie wszystkich pierwszy.

Ale właśnie po zakończonym wyścigu jesteś zawsze pierwszy w lobby :D i mam go włączonego 1h i jeszcze nikt mnie nie wywalił ;) /// Cofam to jednak czasem wywali  <_<

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

Po użyciu hacka problem z uwierzytelnianiem wczoraj raz i dziś drugi

Czasowa blokada konta.

Sprawdzę zaraz na testowym kierowcy czy działa.

Może wreszcie EA bierze się za cheaterów :D

#Edit

U mnie wszystko działa jak należy ;)

Jeśli nadal będzie Cię wyrzucało to użyj jednej z wcześniejszych wersji.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Czasowa blokada konta.

Sprawdzę zaraz na testowym kierowcy czy działa.

Może wreszcie EA bierze się za cheaterów :D

No rotke już zrobili :) bądźmy dobrej myśli że jeszcze wrócą do formy :P

wagner.jpg

MPC Racing team | MPC Champion | Blue member

Opublikowano

Koledzy teraz mam error "no connection www.elitepvpers.com" zaraz po uruchomieniu bota

Ja tak samo.  

 

EDIT: 

 

Jeśli ten post jest spamem to proszę o usunięcie go. 

8902314106109971000808.jpeg
Opublikowano

Ja tak samo.  

 

EDIT: 

 

Jeśli ten post jest spamem to proszę o usunięcie go. 

Nie jest spamem, dzięki niemu mogę się domyślić, że nie są to problemy tylko u jednego użytkownika - ale u wszystkich ;)

Musimy zaczekać na aktualizację, widocznie wprowadzane są zmiany.

HB5fLf7.png

Opublikowano

U mnie również ten sam komunikat. Ale AF Bot zarówno w wersji v0.1 jak i v0.2 działa bez problemów.

Bo v0.1 i v0.2 nie łączy się z ich stroną.

Jest to "nowość" wersji v0.4, dlatego jeśli ktoś chce z niej korzystać - musi zaczekać na posunięcie ze strony autorów.

HB5fLf7.png

Opublikowano

Witam - wszystko ładnie pięknie ale nie mogę odpalić AF Bot'a v.04  - czy żeby go odpalić trzeba spełnić jakieś warunki oprócz odpalenia tainera od gmz?

 

Opublikowano

Witam - wszystko ładnie pięknie ale nie mogę odpalić AF Bot'a v.04  - czy żeby go odpalić trzeba spełnić jakieś warunki oprócz odpalenia tainera od gmz?

Nie trzeba uruchamiać trainera od GMZ.

A v0.4 aktualnie nie działa i nie wiadomo kiedy znów będzie działała, więc na ten czas użyj wersji v0.2:

 

HB5fLf7.png

Opublikowano

 

2hhzjep.png

 

 

Jak używać :

 

1. Uruchom grę

 

 

2. Ustaw rozdzielczość 800x600 oraz tryb gry w oknie

 

 

3. Zamknij wiadomości "News"

 

 

4. Teleportuj się do jednego z wyścigów

 

5. Jeśli chcesz ustawić bota na wyścigi singleplayer - zaznacz kratkę "SinglePlayer"

Jeśli chcesz ustawić bota na wyścigi multiplayer - nie rób nic.

 

6. Naciśnij "Start"

 

Co robi ten bot? Czym on jest?

 

Jest to bot, który automatycznie wygrywa wyścigi multiplayer/singleplayer i zalicza przy tym osiągnięcia.

Zdobywa też różnego rodzaju części, gotówkę i reputację

 

Jak on to robi?

 

Dołącza do lobby, a po odliczaniu startowym wyścigu używa AutoFinisha.

Dzięki bypass'owi czas wyścigu nie powędruje na stronę:

www.nfstimes.com

Mini F.A.Q

 

Czy bot sam otwiera karty?

Tak, bot działa w pełni automatycznie.

Czy można zdobyć części prof. i ultra używając tego bota?

Tak, bot zdobywa części/gotówkę/reputację.

Do czego służy opcja "SinglePlayer"?

Ustawiamy tam to, czy bot ma wchodzić w wyścig singleplayer - jeśli pozostawisz puste, bot będzie zaliczał wyścigi multiplayer.

Bot mi nie działa, co robić?

Postępuj zgodnie z instrukcją podaną wyżej,

Wyłącz zaporę systemową i antywirusa.

Jeśli nie pomaga, trzeba poczekać na aktualizację.

Czy bot działa w tle?

Tak, w trakcie działania bota możemy robić coś innego, np. surfować po internecie.

Czy dzięki użyciu tego bota można zaliczyć osiągnięcia?

Tak:

- wygrane wyścigi w klasie (zależnej od trasy i auta, jakie wybierzemy)

- rozegrane wyścigi dla wielu graczy

- rozegrane wyścigi dla jednego gracza

- czas w powietrzu

Czy bot działa z włączonym obok lobby kickerem?

Tak, jednak jest to nie wskazane przez autora cheata.

Jak to zrobić?

1. Uruchom grę

2. Uruchom trainer od GMZ

3. Aktywuj opcję Lobby Kick

4. Uruchom AF Bot'a

5. Postępuj wg. w/w instrukcji.

 

Lista zmian wprowadzonych w wersji v0.4 (w porównaniu do poprzedniej - v0.2):

 

1. Złamanie czasowej blokady.

2. Omija błędy gry.

3. Używa Auto Finisha po 3 2 1 START.

4. Zmiana szaty graficznej

5. Wersja dll 0.15 (dzięki GMZ).

 

 

DOWNLOAD:

http://www77.zippyshare.com/v/64112681/file.html

SKAN:

https://www.virustotal.com/pl/url/05215cd15d682b034435d4c663980f3108935f263bb1ca170cf07e4a25a5d4c8/analysis/1401299613/

czemu jak chce go włączyć to wyskakuje bło conect www.eliteepvp.com

Opublikowano

czemu jak chce go włączyć to wyskakuje bło conect www.eliteepvp.com

Jak byś przeczytał ostatni post to byś wiedział:

 

[...]

A v0.4 aktualnie nie działa i nie wiadomo kiedy znów będzie działała, więc na ten czas użyj wersji v0.2:

HB5fLf7.png

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...