Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ethandia.pl - Odświeżony [Dedyk] [Medium/Hard]


Quentis.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Quentis jak coś to Złoty Azraeluś nie jest złoty :D

@top

Gra się przyjemnie, tylko drop z metinów chciwości jest zbyt duży (chodzi o itemki).

I zróbcie, żeby te pelerynki i potki co dropią, żeby się łączyły :P

tenor.gif

 

Opublikowano

Stabilny serwer , sporo ludzi z 700 bym powiedzial  ciagle rosnie. Jedyna wada to drop yang mogli by zwiekszyc reszta miodzio POLECAM!

Opublikowano

Warto grac? ile ludzi online? server stabilny?

 

Serwer działa godzinę, po prezentacji sprawdź czy warto, serv bardzo stabilny.

Opublikowano

Gram i wnioskuje ze to dobry serwer lecz kasa mogla by szybciej leciec. Ludzi gra mnostwo

  Czasami trzeba ludziom wytłumaczyć gdzie jest ich miejsce.

Opublikowano

Mam kilka pytań,propozycji:

1.Czemu nie lecą szkatułki serwerowe?

2.Nie lecą ulepszacze na te male lvl, poprawicie to? bo to hard a ulepszacze są potrzebne.

3. Proponuje zwiększyć troszkę drop kasy

4.Dodajcie misje bo nie ma a na hardzie fajnie jak są

1374492926-U975782.jpg


Opublikowano

Gram i wnioskuje ze to dobry serwer lecz kasa mogla by szybciej leciec. Ludzi gra mnostwo

Serwer mega !!!  Kasa dobrze leci,  właśnie dobrze przemyślana gospodarka pieniężna na serwerze.

Opublikowano

Mam kilka pytań,propozycji:

1.Czemu nie lecą szkatułki serwerowe?

2.Nie lecą ulepszacze na te male lvl, poprawicie to? bo to hard a ulepszacze są potrzebne.

3. Proponuje zwiększyć troszkę drop kasy

4.Dodajcie misje bo nie ma a na hardzie fajnie jak są

 

1. Wiemy zauważyliśmy to ;-)

2. Lecą, lecą

3. O ile?

4. Są od 25 Lv. do 99 :-)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...