Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ethandia.pl - Odświeżony [Dedyk] [Medium/Hard]


Quentis.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Zapewne ktoś zmienił, zostało to zgłoszone już.

Zmieniłem na [Medium/Hard], czyli tak jak być powinno. W razie jakichś innych problemów, zawsze możecie kierować się na pw.

Opublikowano

Drodzy gracze!
Byłem zmuszony do wyłączenia serwera na czas nie określony
(zapewne do rana) Powodem jest wyłączanie się channeli, myślę że wiem co jest przyczyną
ale nie chcę na Was tego testować, postestuję u siebie na testowym a tak że
wprowadzimy małą aktualizacje przy okazji itp itd, miłego popołudnia.
Przeszliście z nami przez tyle i myślę że
przejdziecie też przez to, myślę że zatrzymanie
serwera na kilka godzin nie odbije się stratą graczy, w nagrodę będzie

 

Drodzy gracze!
Na razie nie ma rat, zobaczymy jak serwer wyłączy to naprawię to i dam raty
Możliwe że teraz naprawiłem


- Doświadczenie +20%
- Przedmioty +20%
- Monety +20%

~ Pozdrawiam [TCH]Quentis!

Opublikowano

Ahaha, pozdrawiam Quentisa, ban za free xdd, beka z ciebie typie ;D

 

Nie polecam ;) banuj dalej za free wszystkich :D

 

Sam chciałeś, pytałem się Ciebie czy na pewno chcesz a Ty na to no dawaj czekam, więc proszę Ciebie nie mów że za darmo jeżeli sam tego chciałeś.

 

 

Online

 

- Doświadczenie +20%

- Przedmioty +20%

- Monety +20%

Opublikowano

Sam chciałeś, pytałem się Ciebie czy na pewno chcesz a Ty na to no dawaj czekam, więc proszę Ciebie nie mów że za darmo jeżeli sam tego chciałeś.

 

 

Online

 

- Doświadczenie +20%

- Przedmioty +20%

- Monety +20%

Ale ty kłamiesz ;) '' napisałem do ciebie że ktoś cie kocha i zacząłeś mi grozić banem ;) więc chciałem tego bana ;) i dostałem ub, a teraz chce je spowrotem ''powód'' ''utrudnianie'' ciekawego czego mogłem zrobić ss'y beka by była jaki jesteś kłamca ;) i weź przyznaj jak piszesz do członków ''idioto'' itd ;) dziś na stronce piszesz ze serwer wyłączony i może będzie reaktywacja po kilku minutach właczasz serwer usuwasz to co napisałeś, i kłamiesz że był cały czas online.

 

Pozdrawiam :3.

qhnkxc.jpg

Opublikowano

Ale ty kłamiesz ;) '' napisałem do ciebie że ktoś cie kocha i zacząłeś mi grozić banem ;) więc chciałem tego bana ;) i dostałem ub, a teraz chce je spowrotem ''powód'' ''utrudnianie'' ciekawego czego mogłem zrobić ss'y beka by była jaki jesteś kłamca ;) i weź przyznaj jak piszesz do członków ''idioto'' itd ;) dziś na stronce piszesz ze serwer wyłączony i może będzie reaktywacja po kilku minutach właczasz serwer usuwasz to co napisałeś, i kłamiesz że był cały czas online.

 

Pozdrawiam :3.

 

Jak byś do mnie też takie pedalskie teksty pisał też bym cię zbanował !!!

 

Zapraszam na serwer działa już wszystko elegancko + są raty :)

837371446280124127260.png
Opublikowano

Jak byś do mnie też takie pedalskie teksty pisał też bym cię zbanował !!!

 

Zapraszam na serwer działa już wszystko elegancko + są raty :)

Ty i tak jesteś pedałem więc ryj lamusie ;) i się nie podlizuj frajerzyno ;)

qhnkxc.jpg

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...