Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ethandia.pl - Odświeżony [Dedyk] [Medium/Hard]


Quentis.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

help nie mogę się zarejestrować gdy klikam 2din8yu.png nic sie nie dzieje nawet nic sie nie ładuje czy rejestracja jest wyłączona ? HELP 

Opublikowano

Kolejny medium/hard i nic nowego ...

Bo to jest "oldschool", ale ty nie wiesz co to, bo w Metina grasz rok czy dwa :/

Jeszcze 1h i zaczynamy <3

Tak jak kilka up: czy będzie event wieczorem czy coś? Bo event wielkanocny dopiero w środę czy czwartek.

 

@UP

Mi wszystko działa, używasz google chrome? Masz link z rejestracją http://ethandia.pl/index.php?s=reg/rejestracja

tenor.gif

 

Opublikowano

"BETA" Już off ? Bo bym chciał zobaczyć jak to wyglądało by

 

Już off :-)

 

 

Kolejny medium/hard i nic nowego ...

 

Bo to oldshool to co chcesz nowego :-)?

 

 

help nie mogę się zarejestrować gdy klikam 2din8yu.png nic sie nie dzieje nawet nic sie nie ładuje czy rejestracja jest wyłączona ? HELP 

 

Zaraz będzie rejestracja inna dla osób które się nie mogą zarejestrować // Spróbuj na Firefoxie ;-)

Opublikowano

help nie mogę się zarejestrować gdy klikam 2din8yu.png nic sie nie dzieje nawet nic sie nie ładuje czy rejestracja jest wyłączona ? HELP 

zmień przeglądarke bo rejestracja jest on :)

Opublikowano

Changelog z dnia 13.04.2014

 

 

(Łączna ilość poprawek to: 6)

  • Został dodany bodzio do NPC - Nie zostały też wyeliminowane z dropu
  • Został dodany drop PD na 30 min z Metinów + 30 Lv.
  • Został zwiększony drop Zwoju Egzorcyzmu i Rady Pustelnika (Od metinów 20 lv.)
  • Został dodany drop PD na 30 min z Szkat. Ethandii
  • Został dodany drop przedmiotów 1-15 Lv. +7/8 z Metinów 20 Lv. (Tylko i wyłącznie Metiny 20)
  • Zwiększona szansa na ulepszenie przedmiotów +6-9
  • - Słabsze przedmioty
  • -- +6 - 80%
  • -- +7 - 70%
  • -- +8 - 60%
  • -- +9 - 50%
  • - Lepsze przedmioty
  • -- +6 - 50%
  • -- +7 - 40%
  • -- +8 - 30%
  • -- +9 - 20%

 

 

Opublikowano

zmień przeglądarke bo rejestracja jest on :)

zmieniłem przeglądarke na opere nie działało , zmieniłem przeglądarke na mozille i też nie działa !!! HELP !!

fast !! :( 

Opublikowano

Changelog z dnia 13.04.2014

 

 

(Łączna ilość poprawek to: 6)

  • Został dodany bodzio do NPC - Nie zostały też wyeliminowane z dropu
  • Został dodany drop PD na 30 min z Metinów + 30 Lv.
  • Został zwiększony drop Zwoju Egzorcyzmu i Rady Pustelnika (Od metinów 20 lv.)
  • Został dodany drop PD na 30 min z Szkat. Ethandii
  • Został dodany drop przedmiotów 1-15 Lv. +7/8 z Metinów 20 Lv. (Tylko i wyłącznie Metiny 20)
  • Zwiększona szansa na ulepszenie przedmiotów +6-9
  • - Słabsze przedmioty
  • -- +6 - 80%
  • -- +7 - 70%
  • -- +8 - 60%
  • -- +9 - 50%
  • - Lepsze przedmioty
  • -- +6 - 50%
  • -- +7 - 40%
  • -- +8 - 30%
  • -- +9 - 20%

 

 

słabsze przedmioty to te ponizej 46lvla?

Opublikowano

Proponuję jednak zmienić czas oczekiwania na medale na godzinę, 2h to troszkę dużo moim zdaniem =).

 

@majcis

mi na firefoxie działa.

Opublikowano

Słabsze czyli te nie stalki itp ;-)

na żadnej przeglądarce nie działa rejestracja :p 

Opublikowano

nadal to samo :)

mi nie działa na operze na chrome oraz na mozilli też nie działa :( 

Opublikowano

Już naprawiamy rejestracje.

no ja mam nadzieje ;) napisz kiedy naprawicie :)

Opublikowano

UWAGA BY SIE ZAREJESTROWAĆ ZAMIAST REJESTRUJ NACIŚNIJCIE ENTER

Opublikowano

Rejestracja już powinna działać, używajcie tego szarego przycisku ;-)

A ceny w is o których wspomniałem wcześniej też ogarnięte?

 

Daj cene Wierzchowca tego co jest za 900sm na 650sm wtedy za 30 zł masz PD + WIERZCHOWIEC

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...