Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Ethandia.pl - Odświeżony [Dedyk] [Medium/Hard]


Quentis.

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 415
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Nie polecam, wysyłają mi spam z tym syfem na pw.

Admin  tego serwera rozdawał eq na netharhii

 

Netharia nie była moim serwerem, nawet nie wiedziałem że taki serwer istnieje.

Widać po Twoim postach (Zawartość) że wpadasz na byle jaki serwer i wypisujesz jakieś bzdury wyssane z palca ;-)

Opublikowano

Serwer wygląda wizualnie zajebiście zobaczymy czy wgle ruszy i czy nie będzie bugów 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

Bugów usunęliśmy od groma od początku serwera jak i bety ;-)

 

A z czego dropią księgi ? Bo na filmiku widzialem tylko zmianki,kamole,dodania,kd'ki a księgi gdzie ? 

Battlefield Heroes pod inną nazwą całkowicie odświeżone ! Już Niebawem 

 

 

 

rglinepolska3.png

Opublikowano

A z czego dropią księgi ? Bo na filmiku widzialem tylko zmianki,kamole,dodania,kd'ki a księgi gdzie ? 

Instrukcje masz u trenerów, ks typu poli i inne z mobów itp.

Opublikowano

"Skończę jedną rzecz i biorę się za ItemShop" I tak trzymaj! A ja zaraz idę po 2x doladowanie 30zl (za hajs matki baluj). Napewno mnie nie zabraknie.

I ponawiam pytanie: czy w cliencie jest opcja zapisywania haseł?

tenor.gif

 

Opublikowano

"Skończę jedną rzecz i biorę się za ItemShop" I tak trzymaj! A ja zaraz idę po 2x doladowanie 30zl (za hajs matki baluj). Napewno mnie nie zabraknie.

I ponawiam pytanie: czy w cliencie jest opcja zapisywania haseł?

Nie ma tej opcji, i bardzo dobrze większe bezpieczeństwo.

Opublikowano

Mam nadzieje, że nie zrobicie z tego serwera drugiego PL, bo jakieś dzieciaki na forum płaczą, że wszystko za łatwo ;)

Zagram i czekam na start.

VNp6c2U.png

Opublikowano

WoW na taki serwer czekałem ! Z przyjemnością wbije ! ;) 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...