Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Launcher - SpeedLauncher - Prosty i szybki launcher No-Premium/Premium


Gość kacpi2442

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

nie ma do wyboru wersji 1.5.2 lol?

btw. czemu mając folder.minecraft pod 1.5.2 nie moge odpalic z tego launchera.

Pliki SpeedLaunchera są w folderze .speedlauncher.

Minecraft 1.5.2 jest całkiem inaczej zbudowany, dodanie go do speedlaunchera mogło by narobić bugów.

Lecz to nie oznacza że wykluczam tą wersje do późniejszego dodania ;)

Opublikowano
Logi SL: 

Wersja SpeedLauncher'a: 1.6.2 

Wersja Minecraft: hz172 

Argumenty: -Xmx1G  

 

 

Logi minecraft: 

 

Starting up SoundSystem...

Initializing LWJGL OpenAL

    (The LWJGL binding of OpenAL.  For more information, see http://www.lwjgl.org)

[18:48:9] Loaded module: [0] Xray.

OpenAL initialized.

 

[18:48:10] Loading Huzuni.

[18:48:10] Current EventAPI version: 0.6-beta

[18:48:10] Huzuni version : 3.2.1

[18:48:10] Loading modules...

[18:48:10] Loaded module: [1] Anti AFK.

[18:48:10] Loaded module: [2] Auto TPA Accept.

[18:48:11] Loaded module: [3] CASPER.

[18:48:11] Loaded module: [4] Friendsafe.

[18:48:11] Loaded module: [5] GUI.

[18:48:11] Loaded module: [6] Middle Click Friends.

[18:48:11] Loaded module: [7] Respawn.

[18:48:11] Loaded module: [8] Auto Harvest.

[18:48:11] Loaded module: [9] Kill Aura.

[18:48:11] Loaded module: [10] Anti Knockback.

[18:48:11] Loaded module: [11] Auto Disconnect.

[18:48:11] Loaded module: [12] AutoSoup.

[18:48:11] Loaded module: [13] Criticals.

[18:48:11] Loaded module: [14] Projectiles.

[18:48:11] Loaded module: [15] Regen.

[18:48:11] Loaded module: [16] Trigger Bot.

[18:48:11] Loaded module: [17] Nuker.

[18:48:11] Loaded module: [18] AutoFish.

[18:48:11] Loaded module: [19] Vehicle 1-Hit.

[18:48:11] Loaded module: [20] Dolphin.

[18:48:11] Loaded module: [21] Flight.

[18:48:11] Loaded module: [22] Glide.

[18:48:11] Loaded module: [23] NoFall.

[18:48:11] Loaded module: [24] Spider.

[18:48:11] Loaded module: [25] Sprint.

[18:48:11] Loaded module: [26] Breadcrumbs.

[18:48:11] Loaded module: [27] Bright.

[18:48:11] Loaded module: [28] Chest ESP.

[18:48:11] Loaded module: [29] NameTags.

[18:48:11] Loaded module: [30] Status HUD.

[18:48:11] Loaded module: [31] Tracer.

[18:48:11] Loaded module: [32] WireFrame.

[18:48:11] Loaded module: [33] Auto Tool.

[18:48:11] Loaded module: [34] Fastplace.

[18:48:11] Loaded module: [35] Freecam.

[18:48:11] Loaded module: [36] Night Vision.

[18:48:11] Loaded module: [37] Retard.

[18:48:11] Loaded module: [38] Sneak.

[18:48:11] Loaded module: [39] Speedmine.

[18:48:11] Loaded module: [40] Step.

[18:48:11] Loaded module: [41] Auto Build.

[18:48:11] Loaded module: [42] Chest Stealer.

[18:48:11] Loaded module: [43] Anti Censor.

[18:48:11] Loaded module: [44] Dolan Speak.

[18:48:11] Loaded module: [45] Auto Armor.

[18:48:11] Loaded module: [46] Tips.

[18:48:11] Loaded module: [47] Fast Ladder.

[18:48:11] Loaded 48 modules.

[18:48:11] Loading commands...

[18:48:11] Loaded 32 commands.

[18:48:11] Loading themes...

[18:48:11] Loaded 14 themes.

[18:48:11] Set huzuni to: true.

[18:48:11] Set antialiasing to: true.

[18:48:11] Set globalfont to: false.

[18:48:12] Finished loading Huzuni.

[18:48:13] Initialized new hk.

18:48:16.504 [Client thread] ERROR net.minecraft.client.kk - Can't ping mysg.pl: Internal Exception: io.netty.handler.codec.DecoderException: java.lang.NoClassDefFoundError: com/mojang/authlib/GameProfile

 

Taki błąd mam :)

Opublikowano

Jaka wersja jest lunchera, czy uruchamia najnowszą wersje gry ? na screenie jest 1.7.9 ale w ściaganiu 1.6.2

Nawiasem mówiąc bitdefender znajduje wirusa, jednak po oczyszczeniu działa

Opublikowano

Jaka wersja jest lunchera, czy uruchamia najnowszą wersje gry ? na screenie jest 1.7.9 ale w ściaganiu 1.6.2

Nawiasem mówiąc bitdefender znajduje wirusa, jednak po oczyszczeniu działa

 

Tak, launcher wspiera najnowszą wersje gry.

1.6.2 to wersja launchera. 

Logi SL: 

Wersja SpeedLauncher'a: 1.6.2 

Wersja Minecraft: hz172 

Argumenty: -Xmx1G  

 

 

Logi minecraft: 

 

Starting up SoundSystem...

Initializing LWJGL OpenAL

    (The LWJGL binding of OpenAL.  For more information, see http://www.lwjgl.org)

[18:48:9] Loaded module: [0] Xray.

OpenAL initialized.

 

[18:48:10] Loading Huzuni.

[18:48:10] Current EventAPI version: 0.6-beta

[18:48:10] Huzuni version : 3.2.1

[18:48:10] Loading modules...

[18:48:10] Loaded module: [1] Anti AFK.

[18:48:10] Loaded module: [2] Auto TPA Accept.

[18:48:11] Loaded module: [3] CASPER.

[18:48:11] Loaded module: [4] Friendsafe.

[18:48:11] Loaded module: [5] GUI.

[18:48:11] Loaded module: [6] Middle Click Friends.

[18:48:11] Loaded module: [7] Respawn.

[18:48:11] Loaded module: [8] Auto Harvest.

[18:48:11] Loaded module: [9] Kill Aura.

[18:48:11] Loaded module: [10] Anti Knockback.

[18:48:11] Loaded module: [11] Auto Disconnect.

[18:48:11] Loaded module: [12] AutoSoup.

[18:48:11] Loaded module: [13] Criticals.

[18:48:11] Loaded module: [14] Projectiles.

[18:48:11] Loaded module: [15] Regen.

[18:48:11] Loaded module: [16] Trigger Bot.

[18:48:11] Loaded module: [17] Nuker.

[18:48:11] Loaded module: [18] AutoFish.

[18:48:11] Loaded module: [19] Vehicle 1-Hit.

[18:48:11] Loaded module: [20] Dolphin.

[18:48:11] Loaded module: [21] Flight.

[18:48:11] Loaded module: [22] Glide.

[18:48:11] Loaded module: [23] NoFall.

[18:48:11] Loaded module: [24] Spider.

[18:48:11] Loaded module: [25] Sprint.

[18:48:11] Loaded module: [26] Breadcrumbs.

[18:48:11] Loaded module: [27] Bright.

[18:48:11] Loaded module: [28] Chest ESP.

[18:48:11] Loaded module: [29] NameTags.

[18:48:11] Loaded module: [30] Status HUD.

[18:48:11] Loaded module: [31] Tracer.

[18:48:11] Loaded module: [32] WireFrame.

[18:48:11] Loaded module: [33] Auto Tool.

[18:48:11] Loaded module: [34] Fastplace.

[18:48:11] Loaded module: [35] Freecam.

[18:48:11] Loaded module: [36] Night Vision.

[18:48:11] Loaded module: [37] Retard.

[18:48:11] Loaded module: [38] Sneak.

[18:48:11] Loaded module: [39] Speedmine.

[18:48:11] Loaded module: [40] Step.

[18:48:11] Loaded module: [41] Auto Build.

[18:48:11] Loaded module: [42] Chest Stealer.

[18:48:11] Loaded module: [43] Anti Censor.

[18:48:11] Loaded module: [44] Dolan Speak.

[18:48:11] Loaded module: [45] Auto Armor.

[18:48:11] Loaded module: [46] Tips.

[18:48:11] Loaded module: [47] Fast Ladder.

[18:48:11] Loaded 48 modules.

[18:48:11] Loading commands...

[18:48:11] Loaded 32 commands.

[18:48:11] Loading themes...

[18:48:11] Loaded 14 themes.

[18:48:11] Set huzuni to: true.

[18:48:11] Set antialiasing to: true.

[18:48:11] Set globalfont to: false.

[18:48:12] Finished loading Huzuni.

[18:48:13] Initialized new hk.

18:48:16.504 [Client thread] ERROR net.minecraft.client.kk - Can't ping mysg.pl: Internal Exception: io.netty.handler.codec.DecoderException: java.lang.NoClassDefFoundError: com/mojang/authlib/GameProfile

 

Taki błąd mam :)

Dziękuje za zgłoszenie błędu.

W najbliższym czasie (czyli jutro) przeanalizuje go dogłębnie.

Opublikowano

Gdy wchodzę na serwer to przez 1-2 sec działa i odrazu wyłącza grę

Wersja mc 1.7.9 i tryb premium?

Opublikowano

F5

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Kończę już wersję 1.7.

Wersja 1.7 Będzie miała nodusa, ulepszony tryb offline i reklamy w formie tekstowej (do 60 znaków) i wsparcie pod Windows XP.

Pierwsze reklamy będą rozdawane za darmo.

A ściślej mówiąc za informacje o komputerze (Twój system, jaki masz sprzęt itp.)

Te informacje będą wykorzystane do wersji 1.8 gdzie SL stanie się bardziej n00bo-odporny (Łatwa zmiana ram, sprawdzanie obecności aktualnych sterowników graficznych oraz javy).

Opublikowano

Mam problem gram na wersji 1.7.9 i jak klikam uruchom gre to wyskakuje napis mojang i sie wyłancza minecraft

 

 

 

 

sry za orto

Opublikowano

Mam problem gram na wersji 1.7.9 i jak klikam uruchom gre to wyskakuje napis mojang i sie wyłancza minecraft

Wyśl mi na pw raport crash'a. 

 

Launcher "niby" wygląda spoko, ale ogarnij wsparcie pod XP. Bo nie mogę go nawet odpalić.

Jakby był na XPka to bym się przerzucił z oryginalnego na tego.

Dodano wsparcie dla Windows XP.

A da sie wgrac nodusa ?

Teraz tak ;)

 

------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Nowy update SpeedLaunchera!

Oto zmiany jakie zaszły:

- Dodano wsparcie dla Windows XP.

- Dodano reklamy tekstowe (Beta).

- Zmieniono logo oraz ikonę launchera.

- Usunięto Herobrine.

- Nowy system aktualizacji.

- Poprawiono tryb offline.

- Dodano Nodus 1.7.2-1.7.5

 

 

 

 

Informuję również o tym że można zgarnąć DARMOWĄ reklamę w SpeedLauncherze.

Zawsze można sobie zareklamować serwer lub inny duperel.

Szczegóły na http://speedlauncher.pl

Śpiesz się bo liczba reklam ograniczona.

Opublikowano

Fajna gra ^^ Ale launcher najlepszy bo 4 sekundy mi się ładuje :P

Opublikowano

Odświeżam.

 

Odświeżenie sponsorowane przez Glade™ (dawniej Brise™).

Opublikowano

Dzięki za wsparcie dla XPka.

a77ax to też mój nick z minecrafta

 

mca.png

Zawsze do postów mi reklamy doklejają.

Opublikowano

W bugach skreśl że nie działa na XP.

a77ax to też mój nick z minecrafta

 

mca.png

Zawsze do postów mi reklamy doklejają.

Opublikowano

Ogłoszenie:

 

Informuję o tym że można zgarnąć DARMOWĄ reklamę w SpeedLauncherze.

Zawsze można sobie zareklamować serwer lub inny duperel.

Szczegóły na http://speedlauncher.pl

Śpiesz się bo liczba reklam ograniczona.

 

 

 

Nieaktualne.

Opublikowano

autorze, mógł byś wrzucić swój launcher na inną stronke niż ta officialna gdyż z niej już godzine staram się go pobrać i nie moge, staje mi ciągle pobieranie na różnych "%" pobrania.

sygnatura niezgodna z regulaminem forum mpc rozdział II pkt. 7

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...