Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Launcher - SpeedLauncher - Prosty i szybki launcher No-Premium/Premium


Gość kacpi2442

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Uczeń
Opublikowano

Cześć, okienko cmd otwiera mi się w jakiś niewyobrażalnym rozmiarze, którego nie jestem w stanie powiększyć... Możesz coś podpowiedzieć?

1792069e00b756d8gen.png


"insanity is doing the same thing over and over and expecting different results"


"głupim jest robienie w kółko tego samego i oczekiwanie innych rezultatów"


Kliknij mnie!

Opublikowano

F5

 

Cześć, okienko cmd otwiera mi się w jakiś niewyobrażalnym rozmiarze, którego nie jestem w stanie powiększyć... Możesz coś podpowiedzieć?

Nie jestem w stanie ci pomóc ze względu na to że nigdy nie spotkałem się z tym problemem, oraz nikt jeszcze tego nie zgłaszał.

Opublikowano

Witam, mam problem włączam SL i jest napisane:

 

Aktualna Wersja 1.9.2

Update : PUSTO

 

TAK/NIE

 

wybieram tak i sie wylacza launcher i znow wlaczam i dalej pisze o update.

wcisnalem wtedy NIE i ta sama sytuacja.

ev439f.jpg

Opublikowano

Witam, mam problem włączam SL i jest napisane:

 

Aktualna Wersja 1.9.2

Update : PUSTO

 

TAK/NIE

 

wybieram tak i sie wylacza launcher i znow wlaczam i dalej pisze o update.

wcisnalem wtedy NIE i ta sama sytuacja.

Problem rozwiązany na PW.

 

Jak by ktoś miał ten sam problem to chodziło tu o AVG.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

kurcze, popracuj nad wyglądem projektu i będzie git.

Tak trudno przeczytać dwa posty wyżej?

 

Projekt zostanie zamknięty, automatyczna migracja na launcher StartCraft.

Projekt zamykam z powodu iż nie posiadam wystarczająco dużo czasu aby dalej go kontynuować.

Wkrótce udostępniam souce code.

  • 1 miesiąc temu...
Opublikowano

Jak zmniejszyć ekran cmd : 

1.klikamy prawym przyciskiem myszy na ramkę ekranu.

2.wybieramy właściwości 

3.Układ

4. Zmieniamy rozmiar okna.

  • 2 miesiące temu...
  • 5 miesięcy temu...
Opublikowano

Po wejściu w download launchera wyświetla się ''Strona internetowa jest niedostępna'', a w tamtym drugim linku, co podał autor tematu wyświetla się ''404 Not Found'', więc temat trafia do kosza. 

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...