Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Launcher - SpeedLauncher - Prosty i szybki launcher No-Premium/Premium


Gość kacpi2442

Rekomendowane odpowiedzi

Opublikowano

Czemu jak uruchamiam minecrafta 1.7.9 to na pulpicie pojawia się folder logs a w nim plik tekstowy, nie moge go wkleić ale pisze tam

Couldn't set pixel format,wersja LWJGL i jeszcze coś.

 

a77ax to też mój nick z minecrafta

 

mca.png

Zawsze do postów mi reklamy doklejają.

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Czemu jak uruchamiam minecrafta 1.7.9 to na pulpicie pojawia się folder logs a w nim plik tekstowy, nie moge go wkleić ale pisze tam

Couldn't set pixel format,wersja LWJGL i jeszcze coś.

Jest to bug który występuje tylko na XP.

Zostanie naprawiony w 1.7.1

 

EDIT:

Naprawione.

Opublikowano

Zupdateowałem i dalej to samo.

a77ax to też mój nick z minecrafta

 

mca.png

Zawsze do postów mi reklamy doklejają.

Opublikowano

Zupdateowałem i dalej to samo.

Możesz usunąć ten folder?

Opublikowano

Możesz usunąć ten folder?

Folder już się nie pojawia chodziło mi oto że mi się minecraft nie uruchamia.

a77ax to też mój nick z minecrafta

 

mca.png

Zawsze do postów mi reklamy doklejają.

Opublikowano

Folder już się nie pojawia chodziło mi oto że mi się minecraft nie uruchamia.

Wyślij log crash'a na PW.

Opublikowano

Nie ma raportu.

Brakuje pliku new2.ver na twojej stronie, launcher się uruchamia, napotyka błąd 404, a ponieważ na twojej stronie jest przekierowanie na hostinger.pl przy jakimś błędzie to launcher się zwyczajnie wyłącza.

 

Polecam ci dodać własne strony błędów, chyba na hostingerze jest jeszcze taka opcja, a jak nie ma to w .htaccess można zrobić.

Opublikowano

Nie ma raportu.

Brakuje pliku new2.ver na twojej stronie, launcher się uruchamia, napotyka błąd 404, a ponieważ na twojej stronie jest przekierowanie na hostinger.pl przy jakimś błędzie to launcher się zwyczajnie wyłącza.

 

Polecam ci dodać własne strony błędów, chyba na hostingerze jest jeszcze taka opcja, a jak nie ma to w .htaccess można zrobić.

Plik new2.ver trzymam na innym serwerze.

http://speedlauncher.za.pl/new2.ver

 

Za chwilę wejdę na PC i zobaczę o co chodzi.

Opublikowano

Za pierwszym razem mi się włączyło, ale za drugim się nie udało.

Coś jest nie teges z Launcherem. Żaden inny według mnie nie jest taki dobry jak speed[oczywiście no-premium], ale mam serwer nowy i chciałbym go rozwinąć. Zrobiłem SC sekundę zanim Launcher się wyłączył, może dojdziesz dzięki niemu do czegoś:

 

http://thor.owncraft.pl:8409/ERR.png

Jeśli chce się ktoś dowiedzieć jak zrobiłem stronę na ownserver za free pisać na pw;p

Powiem za free;)

Opublikowano

Za pierwszym razem mi się włączyło, ale za drugim się nie udało.

Coś jest nie teges z Launcherem. Żaden inny według mnie nie jest taki dobry jak speed[oczywiście no-premium], ale mam serwer nowy i chciałbym go rozwinąć. Zrobiłem SC sekundę zanim Launcher się wyłączył, może dojdziesz dzięki niemu do czegoś:

 

http://thor.owncraft.pl:8409/ERR.png

Jeśli chce się ktoś dowiedzieć jak zrobiłem stronę na ownserver za free pisać na pw;p

Powiem za free;)

Nie rozumiem, u mnie wszystko działa.

Opublikowano

F5

 

 

P.S. Szukam kogoś kto zna się na PHP. Kontakt: PW.

Opublikowano

Refresh

 

 

 

 

 

Ogłoszenie z poprzedniego posta aktualne.

Opublikowano

Siemaneczko, mam problem

 

Pobrałem tego Launchera ale gdy próboje włączyć świat (single player lub multi) to cały minecraft mi gaśnie, bez żadnego komunikatu ani nic

Opublikowano

Co do launchera gdy naciskam uruchom wersje xxx nie wyskakuje mi nic i wywala z niego.

 

Pisze mi:

 

---- Minecraft Crash Report ----
// Shall we play a game?
 
Time: 09.07.14 20:26
Description: Initializing game
 
org.lwjgl.LWJGLException: Pixel format not accelerated
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:252)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at ban.ag(SourceFile:340)
at ban.f(SourceFile:713)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:148)
 
 
A detailed walkthrough of the error, its code path and all known details is as follows:
---------------------------------------------------------------------------------------
 
-- Head --
Stacktrace:
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.nChoosePixelFormat(Native Method)
at org.lwjgl.opengl.WindowsPeerInfo.choosePixelFormat(WindowsPeerInfo.java:52)
at org.lwjgl.opengl.WindowsDisplay.createWindow(WindowsDisplay.java:252)
at org.lwjgl.opengl.Display.createWindow(Display.java:306)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:848)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:757)
at org.lwjgl.opengl.Display.create(Display.java:739)
at ban.ag(SourceFile:340)
 
-- Initialization --
Details:
Stacktrace:
at ban.f(SourceFile:713)
at net.minecraft.client.main.Main.main(SourceFile:148)
 
-- System Details --
Details:
Minecraft Version: 1.7.9
Operating System: Windows 7 (x86) version 6.1
Java Version: 1.7.0_60, Oracle Corporation
Java VM Version: Java HotSpot Client VM (mixed mode), Oracle Corporation
Memory: 5237296 bytes (4 MB) / 26808320 bytes (25 MB) up to 1037959168 bytes (989 MB)
JVM Flags: 2 total; -XX:HeapDumpPath=MojangTricksIntelDriversForPerformance_javaw.exe_minecraft.exe.heapdump -Xmx1G
AABB Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
IntCache: cache: 0, tcache: 0, allocated: 0, tallocated: 0
Launched Version: 1.7.9
LWJGL: 2.9.1
OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
GL Caps: 
Is Modded: Probably not. Jar signature remains and client brand is untouched.
Type: Client (map_client.txt)
Resource Packs: []
Current Language: ~~ERROR~~ NullPointerException: null
Profiler Position: N/A (disabled)
Vec3 Pool Size: 0 (0 bytes; 0 MB) allocated, 0 (0 bytes; 0 MB) used
Anisotropic Filtering: Off (1)
Opublikowano

Mam problem z launcherem. Wszystko ładnie działa, szybko, ale jak już chcę wejść na server, to się wyłącza i nic nie dzieje. To jest jakiś błąd, który łatwo naprawić, czy pierwsze co słychać o tym i zobaczyć co i jak?

 

 

Edit. Sprawdziłem, że server miał Online Mode :) Więc jest ok.

MPC Hejter Team Leader

Opublikowano

Witam, właśnie wypuściłem wersje 1.8 SpeedLauncher'a.
Oto nowe zmiany:
- Usunięto bug dot. braku internetu.

- Dodano tajną konsolę developerską.

- Dodano automatyczne wykrywanie czy jest zainstalowane środowisko java.
- Launcher sam wykrywa nieaktualne sterowniki graficzne.

 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 


Siemaneczko, mam problem
 
Pobrałem tego Launchera ale gdy próboje włączyć świat (single player lub multi) to cały minecraft mi gaśnie, bez żadnego komunikatu ani nic

 
Podaj raport crash'a.
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Co do launchera gdy naciskam uruchom wersje xxx nie wyskakuje mi nic i wywala z niego.
 
Pisze mi:
 
---- Minecraft Crash Report ----
(...)
OpenGL: ~~ERROR~~ RuntimeException: No OpenGL context found in the current thread.
(...)

 
Zaktualizuj sterowniki graficzne.
Wystarczy że zaktualizujesz SpeedLauncher'a, a sam on wykryje sterowniki do twojej karty graficznej.
 
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
 

Mam problem z launcherem. Wszystko ładnie działa, szybko, ale jak już chcę wejść na server, to się wyłącza i nic nie dzieje. To jest jakiś błąd, który łatwo naprawić, czy pierwsze co słychać o tym i zobaczyć co i jak?
 
 
Edit. Sprawdziłem, że server miał Online Mode :) Więc jest ok.

 
Właśnie nie wiem co to za bug mi się wkradł, ale będę starał się go naprawić.

Opublikowano

Refresh (Przepraszam za te 90 minut).

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Postanowiłem nadrobić ten czas w którym nie było żadnych update'ów.

Oto efekty mojej pracy. SpeedLauncher 1.9:

- Dodano wykrywanie OutOfMemory.

- Dodano wersję minecraft 1.7.10.

- Naprawiono bug z serwerami online mode na 1.7.9.

- Naprawiono bug aktualizacji na Windows XP.

- Poprawiono bezpieczeństwo kont premium.

- Drobne poprawki.

 

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

 

Mam problem z launcherem. Wszystko ładnie działa, szybko, ale jak już chcę wejść na server, to się wyłącza i nic nie dzieje. To jest jakiś błąd, który łatwo naprawić, czy pierwsze co słychać o tym i zobaczyć co i jak?

 

 

Edit. Sprawdziłem, że server miał Online Mode  :) Więc jest ok.

Naprawione!

Opublikowano

Może ktoś pomóc ? wrzuciłem sobie mody : mekanism, mekanism generator i mekanism tools. Gdy odpalam minecrafta przez launcher w wersji 1.6.4 Forge włączy mi się początkowo minecraft i przy okienku z "MOJANG" wyłącza mi się całkowicie launcher, wiecie co zrobić aby ten mod zadziałał ? 

Opublikowano

Dałoby się zaktualizować forg'a do najnowszych wersji ?

Jak tylko znajdę czas dodam Forge 1.7.10 :)

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...