Skocz do zawartości
  • 👋 Witaj na MPCForum!

    Przeglądasz forum jako gość, co oznacza, że wiele świetnych funkcji jest jeszcze przed Tobą! 😎

    • Pełny dostęp do działów i ukrytych treści
    • Możliwość pisania i odpowiadania w tematach
    • System prywatnych wiadomości
    • Zbieranie reputacji i rozwijanie swojego profilu
    • Członkostwo w jednej z największych społeczności graczy

    👉 Dołączenie zajmie Ci mniej niż minutę – a zyskasz znacznie więcej!

    Zarejestruj się teraz

Launcher - SpeedLauncher - Prosty i szybki launcher No-Premium/Premium


Gość kacpi2442

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 215
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi
Opublikowano

Jak myślicie? Chyba nie ma po co dodawać wersji Minecraft 1.7.7, skoro nie jest kompatybilny z serwerami 1.7-1.7.5

Opublikowano

Po ostatnich atakach na serwery mojangu, zostały zmienione serwery autentyfikacji minecraft'a.

Oznacza to że tryb premium w SpeedLauncher już nie działa, spróbuje to jak najszybciej naprawić.

Opublikowano

Wypuściłem łatkę 1.4.1, tryb premium działa już normalnie.

Właśnie kończę SL ze wsparciem minecraft 1.7.5 

Opublikowano

Fajny Launcher. Gorąco Polecam ! Naprawde to 4 sekundy ;p ale jaka różnica między tamtymi :D

Oczywiście like dostaniesz.

 

Jeden minus.

-Brzydki wygląd menu.

Opublikowano

@ref

Informuję również że będę niestety nieobecny do końca tego miesiąca.

Lecz później postaram się nadrobić zaległości :)

Opublikowano

@ref

Niedługo wydam update w którym będzie można zmieniać wersje na 1.5.2, 1.6.4, 1.7.5 i 1.7.9

Opublikowano

Dodaj wlasny pomysl tzn zeby nie uruchamial sie w cmd [ Konsolce ] tylko w jakims oknie rozumiesz?

5vwxw5.png

Opublikowano

@UP

Aby to zrobić musiałbym przeportować launcher, a dzięki temu że jest on napisany w "konsolce" jest taki szybki.

Opublikowano

Oto przedsmak tego co będzie w kolejnym update:

 

eP0t9iw.png

Opublikowano

Kacpi, jeszcze pobieranie i instalowanie modów, to zacznę go używać ^^ Niestety bez optifine mój komp nie da rady xD

Jak tylko ogarne jak sie odpala forge, odrazu się zabiore za mody :)

Opublikowano

hmm czy tak trudno pobawić się troche w VB i zrobić ładny graficznie launcher? chyba nie , ale widze ze postawiłeś na ''klasyczny'' wygląd :p ale pomysl nad ta lepsza oprawą graficzną i dużej ilosci paczek modów :p

7a89af046e173a8ae6c44811ba963383173.245.


 


 


Forever

Opublikowano

Właśnie wypuściłem długo oczekiwany update 1.5.

A oto nowe zmiany:

 

- Dodano możliwość zmiany wersji.

- Program jest teraz na licencji freeware.

- Przyśpieszono pobieranie.

- Drobne poprawki.

Opublikowano

Właśnie wypuściłem długo oczekiwany update 1.5.

A oto nowe zmiany:

 

- Dodano możliwość zmiany wersji.

- Program jest teraz na licencji freeware.

- Przyśpieszono pobieranie.

- Drobne poprawki.

A mozesz zrobic w

 

Oto przedsmak tego co będzie w kolejnym update:

 

eP0t9iw.png

A mozesz dodac 1.7.4 lub 1.7.2?

Opublikowano

A mozesz dodac 1.7.4 lub 1.7.2?

Mógłbym, ale to nie ma większego sensu ponieważ te wersje działają pod serwer 1.7.5 i odwrotnie.

Zarchiwizowany

Ten temat przebywa obecnie w archiwum. Dodawanie nowych odpowiedzi zostało zablokowane.

×
×
  • Dodaj nową pozycję...